Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Akcesoria Blaupunkt w sklepie motoryzacyjnym Hadron, Warszawa

Tym razem zmieniamy tematykę, bowiem Państwa uwagę chcemy skierować na firmę, która przyczyniła się w znacznym stopniu do rozwoju akcesoriów samochodowych. Mowa o firmie BLAUPUNKT, reprezentującej jakość i innowacyjność. "Niebieska kropka" od wielu już lat jest wiodącym producentem radioodtwarzaczy samochodowych. Blaupunkt koncentruje się też na elektronice użytkowej, w tym samochodowej, jak choćby zestawy głośnomówiące, czy nawigacje.

Sklep motoryzacyjny Hadron w Warszawie również ceni produkty Blaupunkta. Śledzimy na bieżąco poczynania producenta i rozszerzamy nasze portfolio o ciekawsze produkty sygnowane niebieską kropką. Dziś pragniemy zwrócić uwagę na fantastyczne radio samochodowe Blaupunkt London 120. Prostota, elegancja i funkcjonalność to najważniejsze atuty niezwykle udanego radioodtwarzacza. Do tego obsługa mp3 i pamięci USB oraz rewelacyjny tuner radiowy Codem. Czego chcieć więcej?

Radio samochodowe Blaupunkt London 120

Jak jednak wspominaliśmy, Blaupunkt to nie tylko radia samochodowe, ale i zestawy głośnomówiące. I tu firma również oferuje bezkompromisowe rozwiązania. Najciekawsze modele, jakie trafiły do oferty sklepu Hadron to przede wszystkim zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT112 ze świetnym design’em i intuicyjną obsługą, zestaw głosnomówiący Blaupunkt BT211 z bogatą funkcjonalnością i dodatkową mobilną słuchawką oraz zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT311 z ciekawym sposobem montażu i solidną baterią.

zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT112 zestaw głosnomówiący Blaupunkt BT211 zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT311

Już dziś wiemy, że to nie koniec przygód z Blaupunktem. Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszego internetowego sklepu auto-moto w poszukiwaniu nowości. A w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+