Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Co za dzień – same ciśnienia

7 Marzec 2012

Co za dzień…. Same ciśnienia. Od 3 dni męczymy stację multimedialną Phantom DVM do Hondy żeby uruchomić na niej program AutoMapa. I gdy już wydaje się, że wszystko działa, to gmeranie w menu komunikatów sprawia, że nie są one słyszalne. Ciekawe, bo to dotyczy nowych wersji AutoMapy powyżej 6.0, natomiast starsze wersje działają bez pudła i w menu komunikatów można wszystko poprzestawiać bez negatywnych konsekwencji. Czyżby AutoMapa nie posiadała kompatybilności wstecznej?

Stacja multimedialna do Hondy

Przyznać muszę, że rzeczona stacja multimedialna jest sprzed roku, a najnowsze wersje stacji multimedialnej dla Hondy, jak DVM HD działają, jak burza z najnowszą AM. Cóż, pozostaje wiara w umiejętności naszego serwisanta. Żeby nie było słodko, to pod koniec dnia zadzwonił do mnie klient, któremu przestała działać nawigacja. No i domaga się przez telefon wymiany na nową lub zwrotu pieniędzy. Tłumaczę grzecznie, że urządzenie trzeba zareklamować i zostawić, a on na to, że mnie pogięło.

Nie wiem, jak Ty, ale ja myślę, że technika to tylko technika i czasem się psuje, ba – nawet czasem użytkownik jej pomaga się zepsuć. Wiadomo, że każdy chciałby od ręki załatwić serwis, ja też chcę, ale niestety to czasem musi potrwać. Zawsze robimy wszystko, żeby trwało, jak najkrócej. Ech jutro będzie lepiej..

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+