Nasiśnij Enter aby Wyszukać
UWAGA. W sylwestra 31.12.2016 roku, firma jest nieczynna.
Zapraszamy w nowym roku od 02.01.2017
Korzystając ze sposobności, z okazji nadchodzącego nowego roku życzmy wszystkim naszym klientom i sympatykom, aby ten nowy 2017 rok przyniósł Wam dostatek i spełnienie marzeń.
noworoczne logo hadron

Dlaczego Sentech zmienił się w Promiler?

1 Październik 2014

Zapewne każdy zainteresowany alkomatami zwrócił uwagę, że na rynku pojawiła się nowa marka o nazwie Promiler, która oferuje alkomaty o nazwach do tej pory przypisanych do Sentecha. Dodatkowo na naszych stronach wspominamy coraz częściej o tej marce, a nawet o tym, że Hadron jest jej Oficjalnym Partnerem. Tym krótkim wpisem chcemy wyjaśnić, skąd wzięła się nowa marka na naszym rynku.

Sentech zmienia się w PromilerOtóż Sentech jest koreańskim producentem alkomatów i czujników gazu. Jak na firmę o globalnym zasięgu przystało, ma swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie. Powód jest prosty: ułatwić dostęp do swoich produktów na lokalnych rynkach (no bo kto będzie chciał zamawiać alkomat z Korei i czekać na niego miesiąc?). W Polsce wyłącznym dystrybutorem firmy Sentech jest firma Speed-Up. Z racji tego, że alkomaty Sentech są już znane na całym świecie, polski dystrybutor chciał zachować jednorodność nazewnictwa i zarejestrować markę w naszym kraju. Niestety, jak czytamy w oficjalnym piśmie od przedstawiciela firmy Sentech:

„(…) Ze względów prawnych marka SENTECH nie może być zarejestrowana w Polsce, czego wynikiem jest zmiana nazwy marki na Promiler w tym kraju. (…)”

Stąd też alkomaty Sentecha oferowane będą na rynku polskim pod nazwą Promiler. I mimo zmiany nazwy to nadal te same doskonałe alkomaty.

Zapraszamy po alkomaty do naszego nowego sklepu online!

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+