Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Vertex group of NSSC

9 Wrzesień 2011

Vertex to marka akcesoriów samochodowych znana głównie z wysokiej jakości świateł LED do jazdy dziennej, która to latem 2011 roku została wchłonięta przez światowego giganta NSSC. Jednocześnie ze zmianą marki, zacznie być budowana oficjalna sieć dystrybucyjna, do której będzie należeć również Firma HADRON.

VERTEX group of NSSC

Zmiana logo na popularnych w Polsce lampach dziennych to tylko jeden z szeregu kroków które zostaną podjęte aby dostarczyć końcowemu klientowi produkt najwyższej jakości.

Gwarancja Door to Door.
Jako pierwsi w Polsce zaoferujemy naszym klientom gwarancję od drzwi do drzwi na światła dzienne. Oznacza to że w przypadku awarii świateł w razie konieczności wymiany/naprawy towaru, główny serwis importera wyśle kuriera, który odbiera uszkodzony towar na koszt producenta! Po naprawie/wymianie klient otrzyma towar pod wskazany adres, bezpośrednio z działu serwisu.

Promocje.
Jako autoryzowany dealer będziemy mogli zaoferować Państwu atrakcyjne promocje  i rabaty.

Materiały reklamowe i wsparcie techniczne.
Budowa świadomości i rozpoznawalności marki, profesjonalne materiały reklamowe z logo NSSC, dostęp do prezentacji  multimedialnych i zdjęć, to ważne elementy które pomogą warsztatom montażowym i wszystkim naszym partnerom biznesowym. W razie potrzeby zaoferujemy wsparcie techniczne

NSSC to wysoka jakość świateł LED, która opatrzona będzie oryginalnym hologramem i dostępna tylko w autoryzowanych punktach.

Zapraszam do współpracy.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+