Nasiśnij Enter aby Wyszukać
UWAGA. W sylwestra 31.12.2016 roku, firma jest nieczynna.
Zapraszamy w nowym roku od 02.01.2017
Korzystając ze sposobności, z okazji nadchodzącego nowego roku życzmy wszystkim naszym klientom i sympatykom, aby ten nowy 2017 rok przyniósł Wam dostatek i spełnienie marzeń.
noworoczne logo hadron

Monitor w lusterku Noxon – Warszawa, sklep motoryzacyjny Hadron

26 Styczeń 2013

Monitor w lusterku nie jest już niczym ekstrawaganckim i pozwolić sobie  na niego może niemal każdy użytkownik samochodu.  Omawiany właśnie Noxon to sprawdzona konstrukcja i cieszące się niesłabnącą popularnością rozwiązanie problemu widoczności podczas parkowania tyłem. Hadron proponuje monitor w lusterku Noxon o przekątnej 7 cali i rozdzielczości QVGA 480×234 px. Sprzęt obsługuje oba standardy: PAL i NTSC i instalujemy Noxon’a na zasadzie nakładki, zatrzaskując go na naszym lusterku wstecznym.

Noxon - monitor w lusterku

Monitor w lusterku wyposażono w dwa wejścia video do podłączenia DVD, czy też kamery cofania. W lusterku wyświetlana będzie też podziałka odległości pochodząca z kamery. Ponadto obraz z kamery cofania w lusterku przełączy się automatycznie po zmianie biegu na wsteczny. Oprócz podłączenia kamery cofania, istnieje też możliwość podłączenia kamery z przodu pojazdu.

Noxon o przekątnej 7 cali i rozdzielczości QVGA 480×234 px obsługuje standardy PAL i NTSC

Po szczegółowe informacje zapraszamy na strony naszego eSklepu auto-moto, zachęcamy też do kontaktu z naszymi fachowcami w siedzibie firmy w Warszawie na Bielanach.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+