Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

NOWOŚĆ! Nawigacja 5 cali Blaupunkt TravelPilot z dożywotnią aktualizacją mapy TomTom

Kilka wpisów temu mieliśmy przyjemność przypomnieć markę Blaupunkt i jej produkty, które oferujemy w naszym sklepie motoryzacyjnym. Wspominaliśmy też, że to nie koniec naszych przygód z ‘niebieską kropką’, bowiem nowinki o świetnym design’ie i wspaniałej funkcjonalności podobają się chyba każdemu. I tak oto do portfolio sklepu Hadron trafiła rewelacyjna nawigacja Blaupunkt, model Blaupunkt Travel Pilot 50 EU LMU. Co w niej takiego ciekawego, że warto się przy niej zatrzymać? Po pierwsze sama konstrukcja, oparta o metalowo-miękkie wykończenie. Brzmi enigmatycznie, ale polecamy ją dotknąć i wszystko się wyjaśni  Bardzo czuły 64 kanałowy GPS, szybki dwurdzeniowy procesor i intuicyjne oprogramowanie. Ta wspaniała nawigacja 5 cali Blaupunkt’a ma też coś, co może zdeklasować konkurencję – mapy TomTom na Europę wraz z Europą wschodnią i Rosją ze świetnym pokryciem terenu i UWAGA: mapy z dożywotnią aktualizacją! Modele nawigacji Blaupunkt oznaczone jako LMU (Lifetime Map Update) pozwalają użytkownikom na dożywotnią aktualizację mapy TomTom. A do tego 36-o miesięczna gwarancja! Ciekawe, co na to konkurencja? Z niecierpliwością czekamy na nowe nawigacje!

Nawigacja 5'' Blaupunkt z dożywotnią aktualizacją mapy TomTom

A my już dziś zapraszamy do sklepu motoryzacyjnego Hadron w Warszawie oraz na strony sklepu internetowego po szczegóły dotyczące nawigacji Blaupunkt TravelPilot 50 EU LMU.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+