Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

NO COMMENT….

5 Wrzesień 2013

Tytuł tego wpisu to oczywiście żart.

Stali bywalcy naszego bloga na pewno już zauważyli coś czego ci nowi nie mieli szans zauważyć, a mianowicie chodzi o zupełnie nowy wygląd bloga.

Poza wyglądem zmieniliśmy parę innych rzeczy, jak np. kategoryzację wpisów, dodaliśmy mapkę instalatorów, którzy z nami współpracują, pozbyliśmy się kilku gadżetów, które "zamulały" stronę i pożerały cenne bajty.

Nie każdy wie, że ten blog został stworzony przez ekipę, która na co dzień zajmuje się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki samochodowej (siłowniki, sterowniki radiowe, multimedia, cb radia, kamerki, światła dzienne, monitoring itd.), której zależy na najwyższej jakości sprzedawanego towaru. Dlatego właśnie zajęliśmy się testowaniem produktów, a opinie i oceny postanowiliśmy udostępnić szerszej publiczności.

Zależy nam na rozwijaniu naszego sklepu i sprzedaży najlepszej jakości towarów, dlatego też bardzo prosimy o zamieszczanie Waszych opinii na temat nowej odsłony Hadronu. Wszelkie sgestie i propozycje weźmiemy pod uwagę, a osoby, które poddadzą najlepsze pomysły mają szansę na zdobycie nagród.

Wobec powyższego zapraszamy do komentowania i nie zapomnijcie o pozostawieniu kontaktu.

Życzymy miłego przeglądania,

Ekipa Hadronu

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+