Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Kto chodzi na spacery, ten widział już bazie. A to znak, że wielkimi krokami zbliżają się ŚWIĘTA WIELKANOCNE.

W sklepie motoryzacyjnym Hadron właśnie z tej okazji ogłaszamy:

wielkanocną promocję na akcesoria samochodowe!

Składając zamówienie podaj KOD RABATOWY 313827

Promocja potrwa do 24-ego kwietnia 2014

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Bazie na Wielkanoc

Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1

Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1 to kolejne dzieło spod skrzydeł marki Prestigio, które wzbogaca bogatą paletę kamer DVR sklepu motoryzacyjnego Hadron. Wcześniej do naszej oferty trafiły m.in.:

image138 Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1

A co do zaoferowania ma model HD1? Przede wszystkim jest to kombinacja eleganckiej stylistyki i nowoczesnych rozwiązań technologicznych za niezwykle rozsądną cenę. Czy takie coś w ogóle może istnieć? Okazuje się że tak. Prestigio nawet w najtańszych modelach nie oszczędza na materiałach, czy dodatkach. Tak jest też i w tym przypadku, gdzie rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1:

a oprócz tego posiada wejście USB i AV, wbudowany mikrofon, diody IR LED do podświetlenia nocnych scen. Zaś niemal 2,5 godziny ciągłego nagrywania zapewni solidny akumulator litowo-jonowy.

image140 Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1

Ta rewelacyjna kamera DVR przeznaczona do rejestrowania zdarzeń drogowych i wypadków, ale też do śledzenia poczynań pasażerów, np.: tego, co robią w danej chwili nasze pociechy na tylnych siedzeniach. Pestigio HD1 to prawdziwa okazja wśród rejestratorów samochodowych. Po szczegóły zapraszamy na strony naszego motoryzacyjnego eSklepu lub do kontaktu z naszymi specjalistami w Warszawie na Bielanach.

 
Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+