Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Zobacz koniecznie nasz sklep internetowy pod adresem sklephadron.pl

Prostownik 12V DEFA SmartCharge jako ładowarka baterii

29 Kwiecień 2013

DEFA od dawna, bo już od 1946 roku, słynie z wysokiej klasy urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego, żeglugowego, czy budownictwa, które to urządzenia cechuje solidność, jakość, trwałość i prostota użytkowania przy olbrzymiej funkcjonalności. Sklep motoryzacyjny Hadron wzbogacił swoją ofertę również o produkty tej marki, a konkretnie o prostownik 12V DEFA SmartCharge oraz szereg akcesoriów uzupełniających. Dlaczego DEFA to już wiemy, a dlaczego akurat ten model prostownika?

DEFA - Prostownik 12V

Prostownik 12V DEFA SmartCharge to nowoczesna i elegancka konstrukcja, pomyślana tak, że możemy swobodnie zwinąć i schować przewód w obudowie ładowarki, zaś pozostałe elementy wpiąć w odpowiednie miejsca. Funkcjonalność urządzenia nie pozostawia nic do życzenia: nadaje się do ładowania akumulatorów 12V kwasowo-ołowiowych, żelowych, AGM, mokrych, otwartych, zamkniętych. Posłuży jako prostownik do samochodów, motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych, traktorków ogrodowych, kosiarek, odśnieżarek, na łodziach, do przyczep kempingowych, do lodówek turystycznych i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie zasilania 12V. Klasa szczelności IP65 pozwala używać prostownika także w wilgotnych pomieszczeniach. A co z prostotą użytkowania?

DEFA SmartCharge - prostota i elegancja

Tu też wzorowo: podłączamy ładowarkę do zacisków akumulatora, umieszczamy wtyczkę w gniazdku, naciskamy przycisk ON i voila. Całą resztę zrobi za nas urządzenie. Automatycznie rozpozna typ akumulatora, poziom rozładowania, pojemność, temperaturę otoczenia i bez naszej ingerencji dobierze optymalne parametry ładowania. Po skończonym ładowaniu DEFA przechodzi w stan uśpienia. Przy tym prostownik jest zabezpieczony przeciwzwarciowo, przeciwprzeciążeniowo i przeciwiskrowo.

W celu jeszcze prostszej obsługi producent dostarcza zestaw akcesoriów dedykowanych prostownikowi, a są to:

DEFA akcesoria

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+