Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Rejestrator samochodowy BlackVue DR500GW-HD z Wi-Fi

Kamery DVR stały się bardzo popularne, bo są po prostu przydatne. Przedział cenowy urządzeń jest na tyle szeroki, że pozwolić na nie może sobie niemal każdy. Zaś oferowane możliwości urządzeń często przekraczają nasze oczekiwania. Rejestrator samochodowy BlackVue DR500GW-HD jest kolejną odsłoną kamer DVR sygnowanych logo Pittasoft. Koncern postawił, tradycyjnie już, na wysoką jakość rejestrowanego materiału, (zarówno video, jak i zdjęciowego), świetne wyposażenie i nowinkę, jaką jest komunikacja poprzez Wi-Fi. Wcześniej do oferty sklepu motoryzacyjnego Hadron trafiły rejestrator samochodowy BlackVue DR350, rejestrator trasy BlackVue DR380G-HD i rejestrator jazdy BlackVue DR400G-HD II, które to modele cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

BlackVue DR 500GW

Nie ma sensu rozpisywać się o designie, który może być wzorem do naśladowania, miniaturowe cygaro, doskonale zmieści się za lusterkiem wstecznym, jest dobrze spasowane i wykończone. Wskaźniki LED dodatkowo uatrakcyjniają kamerę i ułatwiają identyfikację trybów pracy. Kodowanie obrazu wg standardu H.264, obsługa 32-u gigowych kart SD, na których można nagrać niemal 14 godzin materiału video w rozdzielczości Full HD 1920×1080 i 30fps, zaś w rozdzielczości 720×480 będzie to prawie 36 godzin filmu.

BlackVue - minimalistyczny i praktyczny

Rejestrator samochodowy BlackVue DR500GW-HD dysponuje nowym obiektywem o poszerzonym kącie widzenia: 156˚ (przekątna), 123˚ (horyzontalnie), 99˚ (wertykalnie), co pozytywnie wpływa na wielkość obszaru rejestrowanego przez urządzenie. Nie zabrakło też modułu GPS, który pozwala na rejestrowanie naszej pozycji, prędkości, czy też wartości współczynnika przeciążeń G. Mamy do dyspozycji 3 tryby nagrywania: normalny, zdarzeń i parkingowy. Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie, wśród którego znajdziemy kamerę DVR, kartę microSD z adapterem na USB, taśmę do mocowania sprzętu na szybie, zapasową taśmę, specjalne klipsy do łatwego prowadzenia przewodów i bardzo długi kabel zasilający. Kto da więcej?

Dzięki Wi-Fi mamy podgląd na smartfonie bez zbędnych kamli

BlackVue nie ma natomiast złącza AV. Decyzja producenta była świadoma, gdyż przesyłanie danych odbywa się w tym modelu poprzez Wi-Fi, więc dublowanie kanału komunikacyjnego mija się z celem (i prawdopodobnie odbiłoby się to na kosztach i gabarytach kamery). Przesyłanie danych poprzez Wi-Fi nie stanowi problemu, wszystko odbywa się płynnie i bez przestojów. Wystarczy sparować z BlackVue urządzenie wyświetlające obraz z zainstalowanym oprogramowaniem BlackVue. Sugerowany sprzęt to iPhone, iPad, smartfony i tablety pracujące na systemie Android. Można przeglądać zarejestrowany przez kamerę DVR materiał także na PC i MACu.

Zachęcamy do odwiedzin naszego motoryzacyjnego sklepu internetowego lub bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami w siedzibie Hadron’u w Warszawie na Bielanach.

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+