Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Rejestrator samochodowy DOD LS330W w GTA: Warsaw

Rejestrator samochodowy DOD LS330W

okazał się być montażystą kilku ‘niesamowitych’ filmów. I to niesamowitych przez duże „N”. Co powiecie na nonszalancki rajd BMW przez centrum Warszawy z prędkościami rzędu 200km/h i gdzie złamanych zostaje większość przepisów ruchu drogowego? Wyścigi z motocyklami, śmignięcie obok policjantów, przejazd na czerwonym, wyprzedzanie prawą stroną.. Wydawać się może, że to intro do Grand Theft Auto: Warsaw Edition, ale nie. To rzeczywiste wyczyny kierowcy w naszej stolicy, które nota bene, osobiście zarejestrował kamerą samochodową DOD LS330W i pochwalił się nimi w sieci.

Nie skupiajmy się jednak na samej jeździe, która owszem może i robi wrażenie, ale z drugiej strony, powinna odbywać się na odcinkach zamkniętych. Skoncentrujmy się na samym nagraniu, które zarejestrował DOD i dwóch kluczowych elementach: jakości filmu przy znacznych prędkościach i szczegółowości nagrania w różnych scenach oświetleniowych, bowiem są to przypadki, kiedy słaby sprzęt sobie po prostu nie radzi.

Na początek dynamizm nagrania przy dużych przeciążeniach, przyspieszeniach i znacznych prędkościach – nie da się zauważyć zwolnienia, ‘haczenia’ obrazu, artefaktów, gubienia klatek, czy jakichkolwiek innych negatywnych aspektów. Widać na filmie, jak auto aż wynosi do góry podczas startu, ale DOD LS330W pozostaje niewzruszony. Na zakrętach i szybkich prostych, przy przyspieszaniu i hamowaniu – DOD nagrywa genialnej jakości obraz.

Rejestrator samochodowy DOD LS330W

Druga rzecz to szczegółowość nagrania: można z powodzeniem zatrzymać odtwarzanie (czasem auto jedzie za szybko :-)) i doczytać tablice rejestracyjne, boczne naklejki na autach, czy reklamy. Niezależnie od ujęcia zawsze ostry, wyraźny obraz. I to niezależnie od tego, czy jest to jazda w dzień, wieczorem, czy w sztucznej asyście sodówek.

Jak już pisaliśmy wcześniej w naszych artykułach, DOD ma solidną japońską optykę, sprawdzoną tajwańską elektronikę, a wszystko jest doskonale skonfigurowane, dając świetny rezultat końcowy. Żeby potwierdzić jakość DODa, warto wspomnieć, że podobny model: DOD LS430W został doceniony przez ekspertów i nagrodzono go na ostatnich targach branży ochroniarskiej – „najlepsza kamera monitorująca HD (Megapixel)„. Kolejne rekomendacje są zbędne. POLECAMY!

Jeden Komentarz

Wyślij Komentarz

t Twitter f Facebook g Google+