Nasiśnij Enter aby Wyszukać
UWAGA. W sylwestra 31.12.2016 roku, firma jest nieczynna.
Zapraszamy w nowym roku od 02.01.2017
Korzystając ze sposobności, z okazji nadchodzącego nowego roku życzmy wszystkim naszym klientom i sympatykom, aby ten nowy 2017 rok przyniósł Wam dostatek i spełnienie marzeń.
noworoczne logo hadron

Rejestrator samochodowy Smarty BX4000 – 1 monitor, 4 kamery!

12 Kwiecień 2013

Jakiś czas temu, w okolicach grudnia ‘12, wprowadziliśmy do oferty bardzo zaawansowany cyfrowy rejestrator samochodowy Smarty BX4000 firmy D-TEG. To naszpikowany najnowszą technologią rejestrator DVR służący do rejestracji zdarzeń drogowych i nie tylko. Składa się z modułu głównego, do którego możemy podłączyć aż cztery wewnętrzne lub zewnętrzne kamery, w tym kamery na podczerwień.

BX4000 firmy D-TEG - niesamowity monitoring trasy

BX4000 wyposażono w moduł GPS do łatwego sprawdzania koordynat pojazdu, a oprogramowanie między innymi pozwoli nam na nałożenie trasy przejazdu na mapę Google’a i odtworzenie całej podróży. Smaczków jest oczywiście jeszcze więcej, ale coraz więcej użytkowników zadaje nam pytanie: jak sprawić, aby obraz z czterech kamer był wyświetlany jednocześnie na jednym monitorze? I to właśnie temu zagadnieniu poświęcamy dzisiejszy wpis. Przygotowaliśmy na tę okazję małą demonstrację, szczegóły w materiale video:

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+