Nasiśnij Enter aby Wyszukać

UWAGA od 1 Lutego 2016 roku, firma HADRON będzie pod nowym adresem

Już niedługo zapraszamy na Krasińskiego 59 lokal 74 01-755 Warszawa telefon bez zmian 22 663 47 58

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

 

Uwaga: na przełomie 14 i 15 stycznia, mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się na numery stacjonarne. Można korzystać z numerów komórkowych. 602 78 38 39 - dział handlowy / 698 421 000 - dział handlowy / 604 977 505 - serwis / 602 72 46 43 - biuro /

Okazuje się, że mimo kilkuletniej już obecności na polskim rynku asystenta kierowcy „Yanosik”, są osoby, które nie wiedzą tak naprawdę, co to właściwie jest, jak to działa, co to daje i czy w ogóle jest legalne. Co więcej, od połowy 2013 roku, Yanosik ma konkurencję w postaci Coyote i sam ewoluował z wersji ‚R” do wersji „GT”. W sieci rozpoczęła się dyskusja, który z nich jest lepszy, ładniejszy, dokładniejszy itd., itp. Ciężko o bezstronną opinię, a i tak każdy może docenić zupełnie inną właściwość urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej o asystentach kierowców, zachęcamy do lektury artykułów na naszym blogu (kategoria Antyradary) oraz do odwiedzin stron produktowych Yanosika GT i Coyota Pocket w naszym nowym sklepie online.

A z racji tego, że my tutaj w Hadron lubimy niekonwencjonalne rozwiązania i zawsze wychodzimy na przeciw naszym odbiorcom, proponujemy Wam sprawdzić te najnowsze wynalazki na własnej skórze. TEGO JESZCZE NIE BYŁO: zupełnie bez zobowiązań i bez ponoszenia kosztów (w przypadku zwrotu w siedzibie firmy) wypróbuj przez 7 pełnych dni urządzenie Yanosik GT lub Coyote Pocket!

Ilość urządzeń biorących udział w akcji „Dajemy Na Próbę” ograniczona !!

Dajemy na Próbę

Regulamin promocji „Dajemy Na Próbę”

 1. Celem promocji jest rozpropagowanie nowoczesnych urządzeń jakimi są „asystenci kierowcy” i uświadomienie korzyści płynących z ich użytkowania.
 2. W promocji „Dajemy Na Próbę” biorą udział następujące urządzenia: Coyote Pocket oraz Yanosik GT.
 3. W ramach promocji każdy chętny może wypożyczyć na okres 7 dni jedno urządzenie biorące udział w akcji.
 4. Do każdego wydanego urządzenia wystawiany jest dokument zamówienia, który zawiera dane zamawiającego, ilość urządzeń oraz cenę.
 5. Od uczestnika promocji, na którego wystawiony jest dokument zamówienia, pobierana jest zwrotna kaucja o wartości brutto dokumentu zamówienia, odpowiednio: Coyote Pocket 299,00 zł oraz Yanosik GT 399,00 zł.
 6. W przypadku, gdy uczestnik promocji nie może osobiście odebrać urządzenia, to firma Hadron wysyła je na własny koszt na adres wskazany przez uczestnika.
 7. Od uczestnika promocji oczekuje się właściwego użytkowania, zgodnego z instrukcją i zwrotu w możliwie najlepszym stanie tak, aby kolejny uczestnik promocji otrzymał urządzenie nie w gorszym stanie od poprzednika.
 8. Zwrot urządzenia musi nastąpić najpóźniej 8-go dnia od daty wypożyczenia (data na dokumencie zamówienia).
 9. W przypadku zwrotu za pośrednictwem kuriera, uczestnik promocji ponosi koszty przesyłki urządzenia do firmy Hadron.
 10. Kaucja za urządzenie zostanie zwrócona w chwili zwrotu urządzenia do rąk zwracającego lub na wskazany numer konta.
 11. Uczestnik akcji promocyjnej może zdecydować o zatrzymaniu urządzenia. Wtedy organizator akcji, firma Hadron, wystawi do dokumentu zamówienia fakturę sprzedaży.
 12. W akcji można wziąć udział zarówno w siedzibie firmy Hadron przy ulicy Kochanowskiego 45 w Warszawie, jak i na odległość zgłaszając swoje zainteresowanie telefonicznie lub emailem.

Tel. stac.: (22) 663 47 58 lub tel. kom. 602 72 46 43 lub email info@hadron.pl

2 Komentarze

Wyślij Komentarz
 • Nie ma co próbować tylko kupić Yanosika 😉

 • Kornel mówi:

  Zaiste ciekawa propozycja dla zwykłych niedzielnych frajerów turlających się od okazji do okazji!! Miesięcznie średnio na liczniku mam ok. 10 tyś. jakie robię tylko w dni pracy i bez gadzetów typu Coyote i Yanosik od prawie trzech lat nie miałem problemów z tym przed czym ponoć to ma chronić mój portfel. Logiczne podejście do oznakowania znajomość zwyczajów rabusiów z białymi daszkami zagwarantowała mi czyste konto od ponad trzech lat. A tak wogóle to dla kogo to ma być? Debili i piratów, którzy uprawiają ekstremalny styl jazdy i można to zestawić jako „Yanosik + debil za kółkiem i gotowe zdarzenie”. Co wy chcecie propagować jeszcze większe zagrożenie na drogach? Bo to służy w znamienitej większości użytkownikom, którzy chcą ekstremalnie wykorzystać możliwość szybkiego przemieszczania się.

t Twitter f Facebook g Google+