To już 60-tka na karku!

0 331

O tak, to już 60-tka na karku! Mija właśnie drugi miesiąc naszej współpracy z forum motoryzacyjnym zmotoryzowani.net. Wiele się działo, dzieje się teraz i dziać się będzie, o czym przekonacie się już niebawem 🙂 Forum powstało ~5 miesięcy temu, wystartowało z hukiem i intensywnie się rozwija. To dobry moment na to, by dziś pochwalić się liczbami, bo te mówią same za siebie:

Forum motoryzacyjne zmotoryzowani.net

  • FanPage na Facebook’u liczy już ponad 5750 zmotoryzowanych.
  • Mamy już ponad 250 forumowiczów.
  • Napisano 2375 postów w 56 różnych tematach.
  • Forum odnotowało 29974 UNIKALNYCH wyświetleń – tematów i postów przybywa i jest z kim wymieniać doświadczenia, więc tak duża liczba nie powinna dziwić 🙂

Forum zmotoryzowani.net na Facebooku

Przed nami jeszcze mnóstwo pracy i wiele godzin do wyklikania. Nadal liczymy na Was, Wasze wsparcie, lajki, posty, komentarze – to w końcu NASZE forum i chcemy abyście aktywnie je tworzyli i byli jego częścią. Odwiedzajcie naszą partnerską zakładkę na forum:

Hadron na forum zmotoryzowani.net

Ze strony Hadronu, oprócz rzecz jasna gadżetów motoryzacyjnych, zawsze możecie liczyć na support merytoryczny i fachową wiedzę. W razie „W” dzwońcie i piszcie – nie zostawimy Was na pastwę losu 🙂 A po akcesoria motoryzacyjne wpadajcie do naszego sklepu na sklephadron.pl. DO NASTĘPNEGO RAZU!

Sklep motoryzacyjny Hadron (Warszawa, Bielany)

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej