Akcesoria Blaupunkt w sklepie motoryzacyjnym Hadron, Warszawa

0 833

Tym razem zmieniamy tematykę, bowiem Państwa uwagę chcemy skierować na firmę, która przyczyniła się w znacznym stopniu do rozwoju akcesoriów samochodowych. Mowa o firmie BLAUPUNKT, reprezentującej jakość i innowacyjność. "Niebieska kropka" od wielu już lat jest wiodącym producentem radioodtwarzaczy samochodowych. Blaupunkt koncentruje się też na elektronice użytkowej, w tym samochodowej, jak choćby zestawy głośnomówiące, czy nawigacje.

Sklep motoryzacyjny Hadron w Warszawie również ceni produkty Blaupunkta. Śledzimy na bieżąco poczynania producenta i rozszerzamy nasze portfolio o ciekawsze produkty sygnowane niebieską kropką. Dziś pragniemy zwrócić uwagę na fantastyczne radio samochodowe Blaupunkt London 120. Prostota, elegancja i funkcjonalność to najważniejsze atuty niezwykle udanego radioodtwarzacza. Do tego obsługa mp3 i pamięci USB oraz rewelacyjny tuner radiowy Codem. Czego chcieć więcej?

Radio samochodowe Blaupunkt London 120

Jak jednak wspominaliśmy, Blaupunkt to nie tylko radia samochodowe, ale i zestawy głośnomówiące. I tu firma również oferuje bezkompromisowe rozwiązania. Najciekawsze modele, jakie trafiły do oferty sklepu Hadron to przede wszystkim zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT112 ze świetnym design’em i intuicyjną obsługą, zestaw głosnomówiący Blaupunkt BT211 z bogatą funkcjonalnością i dodatkową mobilną słuchawką oraz zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT311 z ciekawym sposobem montażu i solidną baterią.

zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT112 zestaw głosnomówiący Blaupunkt BT211 zestaw głośnomówiący Blaupunkt BT311

Już dziś wiemy, że to nie koniec przygód z Blaupunktem. Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszego internetowego sklepu auto-moto w poszukiwaniu nowości. A w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej