Akcesoria do antyradarów Whistler w sklepie motoryzacyjnym Hadron

0 443

Antyradary to temat na czasie. Uwielbiane przez kierowców, znienawidzone przez Ministerstwo Finansów. Dziś powracamy do tematu, choć nie tak bezpośrednio, jak dotychczas. W czasie, gdy producenci pracują nad nowymi rozwiązaniami, aby umilić nam czas oczekiwania, wypuszczają na rynek ‘uzupełniacze’ oferty. I tak oto do portfolio sklepu motoryzacyjnego Hadron trafiły nowe produkty znanej firmy Whistler, specjalizującej się w produkcji antyradarów. Tym jednak razem nie są to same antyradary, lecz dodatki do nich. A cóż to za akcesoria?

Antyradar Whistler GT-265Xi Antyradar Whistler Pro-68XRi Euro

Po pierwsze prosty przewód zasilający antyradary Whistler. To standardowy kabel dla tych, którzy przez intensywne użytkowanie dotychczasowego potrzebują wymiany na nowy. Zakończony wtyczką 3,5 mm, współpracuje zarówno z antyradarami serii GT (GT-130, GT-265 oraz GT-435), jak i PRO (Pro-68 i Pro-78). Dwa kolejne ‘gadżety’ to uchwyty.

Pierwszy z nich to uchwyt na szybę do antyradarów Whistler w postaci solidnych przyssawek i metalowego uchwytu. Emfaza na słowie solidne nie jest przypadkowa, bowiem dedykowany jest on większym i cięższym zarazem modelom, jak choćby Whistler Pro-78. Oczywiście modele mniejsze również mogą z niego skorzystać.

Drugi to uchwyt do osłony przeciwsłonecznej na antyradar Whistler. Tutaj niektórzy mogliby polecać mniejsze antyradary, jak choćby GT-130, ale uchwyt jest solidny i można montować tu również większe urządzenia, jak np. GT-435. Z całą pewnością zaletą takiego mocowania będzie zwiększona skuteczność antyradarów w wykrywaniu wiązki radarowej.

Prosty przewód zasilający antyradary Whistler Uchwyt na szybę do antyradarów Whistler w postaci solidnych przyssawek i metalowego uchwytu Uchwyt do osłony przeciwsłonecznej na antyradar Whistler

Tak, czy inaczej, dodatki Whistler’a są ciekawe, przydatne i w zależności od upodobań, każdy wybierze coś dla siebie. A po antyradary tej i innych marek oraz po wspomniane akcesoria zapraszamy do naszego motoryzacyjnego sklepu online lub bezpośrednio do nas, na Bielany w Warszawie.

Antyradar Whistler GT-130Xi Antyradar Whistler GT-435Xi Antyradar Whistler Pro-78XRi

 

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej