Alkomaty na straży jakości pracy i usług

0 338

O tym, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym jest karalne wie chyba każdy kierowca. Mimo że najwięcej emocji wzbudzają alko testy kierowców środków transportu drogowego oraz przewożących dzieci i młodzież, to również zakłady pracy niezwiązane z przewozem osób dbają, aby jakość świadczonych przez nie usług i rzetelność wykonywanej pracy była na najwyższym poziomie. I tak oto w poniedziałek 11 lutego br., po zakończonej pierwszej zmianie w Centrum Produkcyjnym Pneumatyki Prema S.A. w Kielcach, zarządzono kontrolę trzeźwości pracowników. Pomiar alkoholu przeprowadzony został przez funkcjonariuszy policji. Jak podają media:

– Przebadano 96 osób, w tym wzywającego policję przedstawiciela władz firmy. Wszyscy byli trzeźwi

– informuje Grzegorz Dudek, rzecznik świętokrzyskiej policji. Grzegorz Wysocki, prezes CPP “Prema”, podkreśla, że miał powody, by zbadać trzeźwość pracowników:

– To prawo pracodawcy, tym bardziej że tydzień temu miałem dwa przypadki nietrzeźwych pracowników

– mówi Wysocki.

Alkomat ALCOSCENT DA-8100

Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu o alkomatach i badaniu trzeźwości w zakładzie pracy CPP Prema. Jednocześnie zwracamy uwagę na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia ze strony nietrzeźwych pracowników, począwszy od wypadków przy pracy, po produkcję wadliwych produktów/ podzespołów, które pośrednio lub bezpośrednio mogą przyczynić się do wypadku. Przytoczony artykuł pokazuje, że alkomaty to doskonały środek prewencyjny, który sprawdza się zarówno w użyciu prywatnym, o czym wiedzą już kierowcy, jak i w zakładach pracy, co można obserwować w wielu firmach dbających o jakość świadczonej pracy i usług. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki alkomat kupić, zapraszamy na strony motoryzacyjnego sklepu online lub do siedziby firmy Hadron w Warszawie na Bielanach. W naszej ofercie znajdują się zarówno alkomaty elektrochemiczne do zastosowań indywidualnych, jak i alkomaty profesjonalne.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej