Czy da się zarobić na mandacie?

0 619

Postawione w tytule pytanie niektórym może wydać się dziwne/ idiotyczne/ (tu wstaw swój przymiotnik), bo w końcu mandat to wydatek. Często dość spory. Skąd zatem pomysł zarabiania na karze, którą skądinąd jest właśnie mandat karny? Otóż coraz więcej firm proponuje swoje produkty i usługi osobom, które otrzymały kwitek do zapłaty. To dość prosty mechanizm marketingowy odnoszący się do psychologii człowieka. Skoro dostaliśmy mukę od niebieskich, kasa wypłynie z portfela, i jeszcze punkty wlecą na konto, to trzeba sobie jakoś ulżyć w cierpieniach, dać upust wqr**eniu i zrekompensować nadszarpnięte ego. Jedni odprężają się na zakupach lub w kinie, inni u kosmetyczki, a jeszcze inni na torze go-kartowym. I w takich właśnie miejscach często można otrzymać rabat, bonusy, gratisy pod warunkiem okazania mandatu. Poniżej film pokazujący ciekawe promocje.

A dlaczego o tym wszystkim wspominamy? Z prostego powodu: Hadron wraz z Coyotem to firmy, które również nagradzają klientów z mandatami. Akcja promocyjna nosi nazwę “Zyskaj na stracie, zarób na mandacie”. W telegraficznym skrócie sprowadza się to do dwóch czynności: przy zakupie antyradaru Coyote oddajesz nam swój mandat, my dajemy Ci całkowicie za darmo pełną subskrypcję na Europę na pół lub cały rok (w zależności od wysokości mandatu). O naszej akcji przeczytasz więcej tutaj.
Coyote & Hadron - płacimy za mandatyOdpowiadając więc na pytanie z tytułu wpisu: owszem, na mandacie można zarobić. Nie dosłownie, bo nie sprzedajemy go na aukcji 🙂 Jednak mając już ten nieszczęsny mandat można go jeszcze praktycznie wykorzystać. Zrobienie samolotu i puszczenie go z dymem to mało wyrafinowany sposób. Ale skoro można nie wydawać tych 6-ciu stów na subskrypcję, a otrzymać ją za darmo w zamian za kawałek kwitka, to jest to bez dwóch zdań oszczędność. Zatem zachęcamy wszystkich pechowców, którym negocjacje z panami policjantami nie przyniosły przewidywanego rezultatu, do odwiedzenia naszego sklepu. Zaopatrzcie się w antyradar Coyote (zmniejszy prawdopodobieństwo otrzymania kolejnego mandatu) i pozostawcie nam swój druczek. My zamienimy go na coś bardziej przydatnego 🙂

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej