Drogi i bezdroża Hadronu

0 1 484

Hadron to nie tylko sklep stacjonarny i internetowy, w którym pracujemy od 9:00-18:00 (w soboty od 10-13:30). To przede wszystkim pasja do motoryzacji. Kiedy więc nadarza się okazja staramy się wspierać innych ludzi z podobną pasją. Jeśli ktoś śledzi uważnie nasze działania na fejsbuku, wie, że od czasu do czasu i na miarę naszych możliwości udzielamy pomocy różnym grupom związanym z motoryzacją. Nie inaczej było, gdy Robert Soból i Tomasz Potoczny poprosili nas o wsparcie w rajdzie Poland Trophy LedTrends Extreme.

Zanim jednak nasza zaprzyjaźniona ekipa uruchomiła niezniszczalnego UAZa i ruszyła, aby taplać się w błocie była idea… W okolicach 2006 roku grupka ludzi spotkała się i wykiełkował pomysł połączenia off-roadu ze sportem ekstremalnym. Ekstremalne miało być wszystko, od organizacji, przez same zawody, po oprawę medialną. Tyle prehistorii. Czym więc jest rajd Poland Trophy? Najkrócej rzecz ujmując zobaczcie to na filmie.

Jeśli komuś za mało wrażeń, Robert Rupis Soból na swoim kanale na YouTube zamieścił film z rajdu w 360 stopniach.

Ktoś powie, że to krew, pot i łzy. Inny, że to błoto, cztery koła i zabawy dużych chłopców. Tak czy inaczej załoga wspierana przez Hadron zajęła zasłużone pierwsze miejsce: Gratulacje! 

Skąd takie zamiłowanie Hadronu do błota? Otóż, jeśli ktoś nas odwiedzi w Warszawie, w sklepie stacjonarnym na Krasińskiego 59, zauważy, że zaraz przy wejściu wisi obrazek z dawnych czasów. Był rok 2007 sierpień, Zebra Off-Road Klub Sochaczew, trochę samochodów, które dało się naprawić za pomocą klucza francuskiego i znajome twarze w koszulkach Hadronu.

(Czujne oko szefa tylko na chwilę przestało czuwać nad wyciąganiem samochodu z bagna)

                                                                                                                                                  (i ruszyli… )

Czy Hadron to tylko ekstremalne rajdy przez las, bagna i inne tego typu atrakcje? Oczywiście, że nie. Całkiem niedawno (2017 r.) wsparliśmy od strony logistycznej przy pomocy naszego systemu monitoringu Martynę i Mikołaja.

To blogerzy i podróżnicy, którzy chcą pokazać, że można cieszyć się wolnością i szukać inspiracji w wyprawach. Wyprawili się więc “Busem na kółkach po Europy zaułkach 2017” w ramach projektu “Jedziemy po wolność”. Sześć osób zamkniętych w wiekowym VW T3 i dziewięć zwiedzonych państw. Brzmi sympatycznie? Oczywiście!

A co powiecie na podróż na wschód z Hadronem? Da się zrobić.

Czy więc wybieracie się ze znajomymi w podróż życia po świecie czy też wolicie przeprawy przez mokradła siedząc za sterami pancernego UAZa, Hadron może być częścią Waszych wspomnień. Idziemy o zakład, że możemy pomóc Wam także w takich sportach ekstremalnych jak parkowanie w mieście, powrót z imprezy czy jazda wśród innych kierowców. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego samochodu.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej