Galeria

Początki działalności Hadronu sięgają 1996 roku, ale nie dokumentowaliśmy wszystkiego od początku. Najstarsze zdjęcia pochodzą z roku 2003. Materiałów nie jest dużo, ale te, które są idealnie oddają klimat tamtych czasów. Miło jest od czasu do czasu przejrzeć te zdjęcia. Idealną okazją ku temu było tworzenie tej galerii. Była masa śmiechu i wspomnień. I dobrze, bo to znaczy, że te czasy nie minęły bezpowrotnie. Zresztą sami zobaczcie.

Warsztaty AmerVox – Kielce 2014-11-06-07

AmerVox (znany choćby z produktów Parrota) zorganizował w Kielcach warsztaty dot. stacji multimedialnej Parrot Asteroid Smart montowanej w desce rozdzielczej i Parrot Asteroid Tablet, którego można zainstalować w niemal dowolnym miejscu. Na warsztatach nie zabrakło i nas. Mini-relację można znaleźć tutaj. Zachęcamy do bliższego poznania produktów Parrota – są tego warte!

Paryż 2014

Radom 2013-08-25 Air Show

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2013 (24-25 sierpnia) w Radomiu były rekordowe pod względem liczby występujących statków powietrznych, jak i liczby podziwiających je osób. Od motoryzacji do lotnictwa rzut beretem, więc i my również tam byliśmy. Dziś bawimy się akcesoriami samochodowymi, ale czyż nie każdy chłopiec chciał zostać pilotem?

loading