Hadron jedzie do Stambułu, czyli team-from.pl z naszym sprzętem

0 351

Czytając historię Hadronu i przeglądając naszą galerię zobaczycie, że „wszędzie nas pełno” 😉 Lubimy rajdy, turystykę samochodową, wystawy, pokazy i wszelakie imprezy, a szczególnie te, w których główną rolę grają piękne dzie.. ehm.. samochody i akcesoria do nich 🙂 Jakieś 2 tygodnie temu mieliśmy przyjemność rozpocząć przymiarki do nowej wyprawy w nieznane. Bez obaw, nie zwijamy interesu i nie znikamy za horyzontem 😉 Wręcz przeciwnie – będziemy je poszerzać. Rozpoczęliśmy, bowiem współpracę z grupą podróżników team-from.pl, którzy wybierają się na granicę Europy i Azji: do Stambułu. Jako patron wyprawy dostarczymy wyposażenia do samochodów biorących udział w owej eskapadzie. A jakie akcesoria są przydatne podczas podróży na kilka samochodów? No przede wszystkim CB radia. Ale stwierdziliśmy, że fajnie będzie śledzić poczynania ekipy i oglądać online ich podróż na mapie. Zaproponowaliśmy więc monitoring GPS. Przy tej okazji przetestujemy co nieco sprzętu.

team-from.pl - strona www

Grupa team-from.pl to śmiałkowie, którzy mają już za sobą odwiedziny Nordkapp – najdalej na północ wysuniętego punktu naszego kontynentu. W 2014 w 9 osób i 2 auta przejechali 9 500 km w 16 dni. Odwiedzili m.in. Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy.

team-from.pl na Facebooku

Kolejny cel to Stambuł. Start 4 Lipca 2015 r, miejsce: Rybnik, 12 osób i 3 auta. Bezwzględnie śledźcie poczynania ekipy – będzie się działo! Na bieżąco będziemy Was informować o przygotowaniach do wyprawy. Odwiedzajcie też strony team-from.pl i ich FanPage. Dowiecie się więcej o ich wyprawach, składzie, obejrzycie ciekawe relacje zdjęciowe i przeczytacie relacje z wycieczek.

I pamiętajcie, że podróże kształcą, więc spakujcie plecaki i w drogę!

Szerokości!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej