Hadron na targach InterCars

Dla fanów motoryzacji, wydarzenie takie jak Targi Inter Cars to pewnego rodzaju święto. Tegoroczna impreza zorganizowana na Stadionie Narodowym w Warszawie to połączenie promocji produktów wielu firm, oraz wyjątkowa rocznica- 25-lecie istnienia firmy Inter Cars. Wielu wystawców, moc ciekawych atrakcji, i jeszcze więcej zwiedzających- tak można po krótce zrelacjonować minione wydarzenie.

Targi Inter Cars to przede wszystkim wydarzenie dla osób znających się na motoryzacji, w szczególności mechaników samochodowych. Specjalnie dla nich, przygotowano bardzo dużą strefę “Warsztatową”, gdzie prezentowano narzędzia, wyposażenie, a także akcesoria ułatwiające naprawy. Również z myślą o mechanikach, przygotowano część atrakcji- zawody w zmianie koła, czy montażu elementów skrzyni biegów. Dla typowego kierowcy były to trudne konkurencje, jednak sprawi mechanicy wykonywali zadania w bardzo krótkim czasie 🙂

Z perspektywy sklepu Hadron najważniejszymi produktami były akcesoria motoryzacyjne. Na szczęście, wystawcy nas nie zawiedli! Spotkaliśmy przedstawicieli marek znanych z oferty Hadronu takich jak: Philips, Promiler czy Extreme Style. Wiele z pokazanych produktów już znacie z naszej oferty, jednak rozmowy z przedstawicielami firm doprowadzą do powiększenia oferty sklepu Hadron o zupełnie nowe produkty?

Jak myślicie, co to będzie ?:)

Naprawa elektroniki w Hadron
PREVIOUS POST
Recenzja rejestratora jazdy DOD RX8W+
NEXT POST
 1. Wojtek Pindol says:

  Super artykuł i jakie fajne zdjęcia.
  Czy ten blog żyje, czy już sobie zupełnie odpuściliście?
  Żadnych nowych artykułów, zdjęć ani nic.
  Jakoś dawniej lepiej to działało.

  1. Adam Walewski says:

   Dzień dobry Wojtku!
   Blog prowadzimy na bieżąco jednak w sklepie Hadron jak zawsze bardzo dużo się dzieję! Zapraszamy do śledzenia nas- zapowiada się wiele nowości oraz seria ciekawych artykułów!
   Dziękujemy za dobre słowa!
   Ekipa Hadron

  2. Paweł Ślubowski says:

   Dziękuję za opinie. Oczywiście dołożę wszelkich starań aby blog się rozwijał i działał. Ze zmianą załogi Hadron, złapaliśmy małą zadyszkę. Ale już wchodzimy na pełne obroty

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *