Hadron na targach InterCars

3 391

Dla fanów motoryzacji, wydarzenie takie jak Targi Inter Cars to pewnego rodzaju święto. Tegoroczna impreza zorganizowana na Stadionie Narodowym w Warszawie to połączenie promocji produktów wielu firm, oraz wyjątkowa rocznica- 25-lecie istnienia firmy Inter Cars. Wielu wystawców, moc ciekawych atrakcji, i jeszcze więcej zwiedzających- tak można po krótce zrelacjonować minione wydarzenie.

Targi Inter Cars to przede wszystkim wydarzenie dla osób znających się na motoryzacji, w szczególności mechaników samochodowych. Specjalnie dla nich, przygotowano bardzo dużą strefę “Warsztatową”, gdzie prezentowano narzędzia, wyposażenie, a także akcesoria ułatwiające naprawy. Również z myślą o mechanikach, przygotowano część atrakcji- zawody w zmianie koła, czy montażu elementów skrzyni biegów. Dla typowego kierowcy były to trudne konkurencje, jednak sprawi mechanicy wykonywali zadania w bardzo krótkim czasie 🙂

Z perspektywy sklepu Hadron najważniejszymi produktami były akcesoria motoryzacyjne. Na szczęście, wystawcy nas nie zawiedli! Spotkaliśmy przedstawicieli marek znanych z oferty Hadronu takich jak: Philips, Promiler czy Extreme Style. Wiele z pokazanych produktów już znacie z naszej oferty, jednak rozmowy z przedstawicielami firm doprowadzą do powiększenia oferty sklepu Hadron o zupełnie nowe produkty?

Jak myślicie, co to będzie ?:)

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Wojtek Pindol mówi

  Super artykuł i jakie fajne zdjęcia.
  Czy ten blog żyje, czy już sobie zupełnie odpuściliście?
  Żadnych nowych artykułów, zdjęć ani nic.
  Jakoś dawniej lepiej to działało.

  1. Adam Walewski mówi

   Dzień dobry Wojtku!
   Blog prowadzimy na bieżąco jednak w sklepie Hadron jak zawsze bardzo dużo się dzieję! Zapraszamy do śledzenia nas- zapowiada się wiele nowości oraz seria ciekawych artykułów!
   Dziękujemy za dobre słowa!
   Ekipa Hadron

  2. Paweł Ślubowski mówi

   Dziękuję za opinie. Oczywiście dołożę wszelkich starań aby blog się rozwijał i działał. Ze zmianą załogi Hadron, złapaliśmy małą zadyszkę. Ale już wchodzimy na pełne obroty

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej