Francuski numer ……. 1 i targi motoryzacyjne Paryż 2014

1 1 395

Na początku, muszę się uczciwie przyznać, że ja najlepiej czuję się w pracy. Wizja urlopu, może nie od zawsze, ale od wielu, wielu lat, budzi we mnie niepokój. Dlatego, gdy firma Coyote zaproponowała mi wyjazd do Paryża na targi motoryzacyjne – co wiązało się z oderwaniem mnie od biurka – powinno to wzbudzić we mnie, co najmniej pewną nerwowość. Nic z tego! Tym razem rozpierała mnie duma przeplatana z zaciekawieniem, co zobaczę w stolicy Francji, a samo przerażenie dopadło mnie dopiero tuż przed wejściem na pokład samolotu…… Te maszyny jakoś nie budzą we mnie zaufania.

Wylot na targi motoryzacyjne w Paryżu Dla tych co niewiedzą, Coyote to największa firma w Europie, która oferuje interaktywny system ostrzegania dla kierowców. Swego rodzaju CB-Radio XXI wieku, które pozwala przekazywać precyzyjne informacje drogowe. Korki, wypadki, utrudnienia, fotoradary, kontrole policyjne, te ostatnie funkcje powodują, że Coyote nazywany jest też antyradarem. I to legalnym antyradarem, z którego można korzystać w 27 krajach Europy (stan na październik 2014 r.). Jak chcesz dowiedzieć się więcej o Coyote to koniecznie wejdź tu: http://sklephadron.pl/asystenci-kierowcy/591-asystent-kierowcy-coyote-1m-subskrypcja-pl.html

Okazją do wyjazdu były targi motoryzacyjne w Paryżu, na których to wystawiała się firma Coyote. Francuska centrala zaprosiła grupy z kilku państw, w tym Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Polski właśnie. W skład naszej ekipy weszli przedstawiciele polskiego oddziału Coyote oraz kilku firm: GPS Konsorcjum Sp. z o.o., AmerVox, Galicja-Eltal S.C., Świat Kierowcy i Hadron w mojej osobie.
Reprezentacja Polski zaproszona przez Coyote'a No dobra, „to gdzie ten Paryż?”
pomyślał chyba każdy, kto wysiadł na lotnisku Paryż Beauvais. Podstawiony kierowca szybko uświadomił nas, że to jakieś 80 km stąd, a życie pokazało, że to kolejne 1,5 godziny jazdy. Jednak każda podróż kiedyś się kończy i po przybyciu do hotelu Mama Shelter czekały nas już tylko same atrakcje. Jazda starymi Citroenami C2, zdobywanie ciekawych informacji związanych z miastem, połączona z rywalizacją między grupami reprezentującymi poszczególne kraje, okazała się świetnym i oryginalnym pomysłem. Swoją drogą zajęliśmy drugie miejsce, a tak naprawdę pierwsze, tylko znowu nas oszukano 🙂 .
Jazda Citroenami C2 po Paryżu

Wieczorny bankiet świetnie zintegrował uczestników, wszystkim sprawdził wytrzymałość wątroby, a mnie uświadomił, że 2 lata ciężkiej nauki języka angielskiego w Empiku, psu w …. ucho …….. Pozdrawiam nauczycielkę – wiem, wiem, nie byłem łatwym uczniem 🙂

Kolacja w lobby hotelu Mama ShelterTo, po co przyjechaliśmy do Paryża, czekało na nas w piątek. Na początek, wyjazd do sklepu Coyote na prestiżowej ulicy de la Grande Armee. Sklep, w którym sprzedaje się tylko to, co związane jest z Coyote, czyli urządzenia, akcesoria i usługi, wprowadził mnie w zdumienie. Jak oni się z tego utrzymują? U mnie Coyote to jedno z ok. 2000 produktów w sklepie. Odpowiedź przyszła szybko, gdy dowiedziałem się, że średnio sprzedają tam 50 urządzeń dziennie. Mamusiu, też tak chcę …. 🙂 . Przy okazji zobaczyłem, że prócz znanej w Polsce wersji New Coyote, tam sprzedawane są jeszcze inne wersje, np. z pełną nawigacją.

Sklep Coyote w Paryżu
Kolejny punkt programu to biuro Coyote. Właściwie to nowoczesne centrum dowodzenia oraz projektowe o powierzchni 1200 m2, gdzie pracuje 120 ludzi. Wrażenie robią działy utrzymana i rozwoju, zarówno systemu, jak i urządzeń. To właśnie tu zaprezentowany został nam nowy Coyote S. Urządzenie, które łączy w sobie funkcje asystenta kierowcy znane z New Coyote, wideorejestratora oraz elektronicznej mapy. Prawdziwy kombajn, który sprawi, że w przeciwieństwie do teściowej, zawsze będziesz chciał go mieć w swoim samochodzie ……. włączonego.

Centrala Coyote w ParyżuZobacz film

Po wizycie w biurze, przyszedł czas na targi. 8 hal wystawienniczych przepełnionych tym, co my w Hadron lubimy najbardziej, czyli motoryzacją, techniką i pięknymi hostessami. Spacerując od stoiska do stoiska, niemal bombardują Cię piękne kształty, mieniące się lakiery, paznokci, yyy, karoserii oczywiście i całe bogactwo tej gałęzi przemysłu. Dla nas, co jasne, najważniejsza była hala nr 3 i stoisko Coyote – pozdrawiam Vincenta! Każdy, kto tu trafił wiedział, co firma oferuje. Dziesiątki wystawionych urządzeń, które można było swobodnie oglądać, dotykać i testować. Oczywiście nie mogło tu zabraknąć nowości: Coyote S. Swoją drogą, mam nadzieję, że jak najszybciej dostanę go w swoje ręce, abym mógł go przetestować i sprawdzić działanie. Póki co, zobaczcie poniższy film.

Targi motoryzacyjne Paryż 2014Plotki chodziły, że główny pomysłodawca i założyciel Coyote, chciał mnie poznać i uścisnąć rękę. Co miałem zrobić? Komuś takiemu, jak Fabien Pierlot się nie odmawia, więc podszedłem do niego i poniższym zdjęciem kwituję naszą znajomość.

Fabien Pierlot Pomysłodawca CoyoteByć w Paryżu i nie widzieć wieży Eiffla, to tak, jak być w Warszawie i nie zobaczyć Pałacu Kultury i Nauki. Dlatego, po wizycie na targach, obowiązkowo pojechaliśmy do sympatycznej restauracji w okolicy wspomnianej budowli. Przy okazji wspomnę, że taksówkarze w stolicy miłości, są równie uprzejmi, co u nas i też obwożą turystów dookoła, żeby jak najwięcej zobaczyli. Pokaz iluminacji wieży o godzinie 00:00 był świetnym zakończeniem dnia, co mało bezskutecznie próbowałem uchwycić swoją Nokią.

Wieża Eiffla w Paryżu

Podsumowując, nie ma wątpliwości, że Coyote to duża i licząca się w Europie firma, która dostarcza urządzenia oraz usługi wysokiej jakości. We Francji jest bezkonkurencyjna, a w wielu państwach Europy liderem. W Polsce, marka Coyote jest coraz bardziej rozpoznawana, ale ma przed sobą jeszcze dużo pracy zanim kierowcy przekonają się, że jazda z tym francuskim asystentem kierowcy jest wygodniejsza i bezpieczniejsza. Więcej zdjęć z wyjazdu do Paryża znajdziesz w naszej galerii. https://hadron.pl/galeria/

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Motocentrum mówi

    Sprzęt naprawdę godny uwagi. Kto jeszcze nie zna powinien jak najszybciej poznać, a marka niech dalej rozwija skrzydła na naszym rynku 🙂

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej