Nasiśnij Enter aby Wyszukać
 !! UWAGA w dniach 16 - 29 lipca 2018 nasz serwisant jest na urlopie i serwis elektroniki będzie nieczynny !!

Jaka kamera do auta? Eksperci z Hadron doradzają w Auto Świecie 9/2013

To, że sklep motoryzacyjny Hadron gości na łamach prasy, czy w telewizji nie jest już nowością. Naszą obecność zaznaczyliśmy choćby w Motorze, AutoŚwiecie, TVN Turbo, Polsacie, czy Superstacji. Skąd jednak Hadron w mediach? Głównie dlatego, że nie jesteśmy tylko sklepem motoryzacyjnym, który sprzedaje akcesoria samochodowe. Oferujemy szerokie wsparcie i doradztwo, znamy się na niuansach technicznych, podpowiadamy najlepsze, bo sprawdzone, rozwiązania. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami z innymi automaniakami. A wiedzę i doświadczenie budujemy głównie w oparciu o pasję do motoryzacji. Takie podejście pozwala nam rzetelnie zbadać produkty (sami testujemy urządzenia), wystawić obiektywną opinię i albo zarekomendować produkt, albo odesłać go w niepamięć.

Hadron w prasie - to normalka

Tym razem AutoŚwiat poprosił nas o poradę dotyczącą wyboru rejestratora samochodowego. Zatem jaką kamerę DVR wybrać? W telegraficznym skrócie:

Zachęcamy do lektury pełnego artykułu: Auto Świat nr 9/2013 (25 luty) już w kioskach!

Eksperci z Hadron zawsze pomogą

Zapraszamy też na strony naszego motoryzacyjnego sklepu online, gdzie oferujemy bardzo szeroki wybór rejestratorów trasy, w tym:

I tu zapowiedź: lada moment (czyt. po naszych pierwszych testach) do oferty trafią też rejestratory samochodowe Prestigio.

Rejestrator VR08  rejestrator trasy z dwiema kamerami

Smarty Black Box firmy D-TEG. Mega cacko  BlackVue - dyskrecja w praktyce

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+