Kup niemowlakowi radio PMR!

0 339

Przewrotny tytuł wpisu? Może tak, może nie. Ale celowy i jak najbardziej na miejscu. Chcemy bowiem przedstawić świetny sprzęt uznanego na świecie producenta, z mnóstwem możliwości, ogromną liczbą zastosowań i w atrakcyjnej cenie. Ale po kolei:

Po pierwsze, wyobraźcie sobie półprofesjonalne radio PMR z zasięgiem nawet 12 km, funkcjami VOX (Voice Operated eXchange), blokadą szumów SQUELCH, blokadą tonową CTCSS (Continuous Tone-Coded Squelch System), Roger Beep’em i wieloma, wieloma innymi opcjami.

Po drugie, wyobraźcie sobie elektroniczną nianię z funkcją automatycznego nadawania z radiotelefonu umieszczonego w pobliżu dziecka, automatyczną informacją o przebywaniu poza zasięgiem, ręczną kontrolą przebywania poza zasięgiem, opcją mówienia do dziecka, etc.

Radiotelefon PMR Midland G5 XT

A teraz wyobraźcie sobie jedno urządzenie, które łączy w sobie radio PMR i elektroniczną nianię i otrzymacie Midland G5 XT. A więc dla kogo dedykowany jest owy PMRek? Przede wszystkim tym, którzy chcą być w stałym kontakcie ze swoim zespołem na budowie, targach, pokazach, wystawach, w hotelach, czy rozległych budynkach. Skorzystają z Midlanda także wędkarze, grzybiarze, narciarze, czy też rowerzyści. Chodzisz na piesze wycieczki? Uprawiasz trekking górski? Masz więc wymarzony sprzęt do łączności bezprzewodowej. Ale z drugiej strony G5 XT docenią rodzice, bowiem z funkcją elektronicznej niani mogą mieć swoją pociechę na oku, jednocześnie odpoczywając, czy też zajmując się obowiązkami domowymi w innej części mieszkania, czy domu.

Tyle zajawki na temat Midlanda G5 XT. Po szczegóły odsyłamy na strony naszego sklepu, gdzie znajdziecie trochę detali technicznych. A warto już teraz zastanowić się nad jego zakupem, bo raz: przyda się w domu (patrz opieka nad dziećmi), a dwa: zima niedługo się kończy, a wiosna aż prosi się żeby połazić po terenie (do tego czasu będzie chwila czasu na zapoznanie się ze sprzętem). Polecamy!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej