Monitor w lusterku Noxon – Warszawa, sklep motoryzacyjny Hadron

0 562

Monitor w lusterku nie jest już niczym ekstrawaganckim i pozwolić sobie  na niego może niemal każdy użytkownik samochodu.  Omawiany właśnie Noxon to sprawdzona konstrukcja i cieszące się niesłabnącą popularnością rozwiązanie problemu widoczności podczas parkowania tyłem. Hadron proponuje monitor w lusterku Noxon o przekątnej 7 cali i rozdzielczości QVGA 480×234 px. Sprzęt obsługuje oba standardy: PAL i NTSC i instalujemy Noxon’a na zasadzie nakładki, zatrzaskując go na naszym lusterku wstecznym.

Noxon - monitor w lusterku

Monitor w lusterku wyposażono w dwa wejścia video do podłączenia DVD, czy też kamery cofania. W lusterku wyświetlana będzie też podziałka odległości pochodząca z kamery. Ponadto obraz z kamery cofania w lusterku przełączy się automatycznie po zmianie biegu na wsteczny. Oprócz podłączenia kamery cofania, istnieje też możliwość podłączenia kamery z przodu pojazdu.

Noxon o przekątnej 7 cali i rozdzielczości QVGA 480×234 px obsługuje standardy PAL i NTSC

Po szczegółowe informacje zapraszamy na strony naszego eSklepu auto-moto, zachęcamy też do kontaktu z naszymi fachowcami w siedzibie firmy w Warszawie na Bielanach.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej