Naprawa elektroniki w Hadron

Od czerwca 2015 nastąpiły spore zmiany w dziale serwisu HADRON. Od tego czasu, mamy u siebie w zespole Czesława Grembowskiego, który jest specjalistą w zakresie napraw elektroniki użytkowej. Jego specjalnością jest radiokomunikacja, a więc znajomość i umiejętność naprawy radiotelefonów CB, PMR oraz anten. Oczywiście kompetencje naszego nowego serwisanta, są dużo szersze.

Jak tylko objął swoje stanowisko pracy, zaczął doposażać je w niezbędny nowoczesny sprzęt. Cyfrowy multimetr z bargrafem, stacja na gorące powietrze do montażu i demontażu układów wielostykowych, programator procesorów HSC, testery, to zapewne dopiero początek.

Ambicją Czesława, jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu serwisu elektronicznego. Dziś śmiało mogę napisać, że z naprawami, nie ograniczamy się jedynie do sprzętów z naszej dystrybucji. Dziś Hadron to dalej sklep, ale i profesjonalny punkt serwisu elektroniki.

Naprawa elektroniki w hadron
Jeżeli rozpadł Ci się pilot, twoja nawigacja wymaga aktualizacji, CB Radio szumi, coś się zawiesza lub po prostu nie działa, to śmiało zapraszam Cię do HADRON-u gdzie zajmiemy się Twoim problemem.

Dlaczego warto posiadać zestaw głośnomówiący?
PREVIOUS POST
Hadron na targach InterCars
NEXT POST

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *