Naprawa elektroniki w Hadron

0 328

Od czerwca 2015 nastąpiły spore zmiany w dziale serwisu HADRON. Od tego czasu, mamy u siebie w zespole Czesława Grembowskiego, który jest specjalistą w zakresie napraw elektroniki użytkowej. Jego specjalnością jest radiokomunikacja, a więc znajomość i umiejętność naprawy radiotelefonów CB, PMR oraz anten. Oczywiście kompetencje naszego nowego serwisanta, są dużo szersze.

Jak tylko objął swoje stanowisko pracy, zaczął doposażać je w niezbędny nowoczesny sprzęt. Cyfrowy multimetr z bargrafem, stacja na gorące powietrze do montażu i demontażu układów wielostykowych, programator procesorów HSC, testery, to zapewne dopiero początek.

Ambicją Czesława, jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu serwisu elektronicznego. Dziś śmiało mogę napisać, że z naprawami, nie ograniczamy się jedynie do sprzętów z naszej dystrybucji. Dziś Hadron to dalej sklep, ale i profesjonalny punkt serwisu elektroniki.

Naprawa elektroniki w hadron
Jeżeli rozpadł Ci się pilot, twoja nawigacja wymaga aktualizacji, CB Radio szumi, coś się zawiesza lub po prostu nie działa, to śmiało zapraszam Cię do HADRON-u gdzie zajmiemy się Twoim problemem.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej