Nasiśnij Enter aby Wyszukać
 !! UWAGA w dniach 16 - 29 lipca 2018 nasz serwisant jest na urlopie i serwis elektroniki będzie nieczynny !!

NO COMMENT….

5 września 2013

Tytuł tego wpisu to oczywiście żart.

Stali bywalcy naszego bloga na pewno już zauważyli coś czego ci nowi nie mieli szans zauważyć, a mianowicie chodzi o zupełnie nowy wygląd bloga.

Poza wyglądem zmieniliśmy parę innych rzeczy, jak np. kategoryzację wpisów, dodaliśmy mapkę instalatorów, którzy z nami współpracują, pozbyliśmy się kilku gadżetów, które "zamulały" stronę i pożerały cenne bajty.

Nie każdy wie, że ten blog został stworzony przez ekipę, która na co dzień zajmuje się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki samochodowej (siłowniki, sterowniki radiowe, multimedia, cb radia, kamerki, światła dzienne, monitoring itd.), której zależy na najwyższej jakości sprzedawanego towaru. Dlatego właśnie zajęliśmy się testowaniem produktów, a opinie i oceny postanowiliśmy udostępnić szerszej publiczności.

Zależy nam na rozwijaniu naszego sklepu i sprzedaży najlepszej jakości towarów, dlatego też bardzo prosimy o zamieszczanie Waszych opinii na temat nowej odsłony Hadronu. Wszelkie sgestie i propozycje weźmiemy pod uwagę, a osoby, które poddadzą najlepsze pomysły mają szansę na zdobycie nagród.

Wobec powyższego zapraszamy do komentowania i nie zapomnijcie o pozostawieniu kontaktu.

Życzymy miłego przeglądania,

Ekipa Hadronu

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+