Policjant Coyote porwany ze swojego posterunku pod Hadron

Dokładnie 8 dni wytrwał na swoim stanowisku policjant Coyote, potem został porwany przez trzech nieznanych sprawców. Oczywiście chodzi o stand reklamowy Coyote, przedstawiający sylwetkę policjanta. Zamontowaliśmy go 9 lipca na kracie wejściowej do firmy, żeby swoją postawą informował naszych klientów że mogą u nas kupić interaktywny komunikator Coyote. Niestety, 8 dni później, 17 lipca, policjanta zdemontowało trzech „wyluzowanych” kolesi.

Kocham Cię Polsko – od razu poczułem się pewnie i bezpiecznie że jednak nic się u nas nie zmienia.

Zastanawiam się tylko, po co tym trzem młodym obywatelom ta reklama przedstawiająca funkcjonariusza drogówki mierzącego z radaru ?
– może właśnie dostali mandat za przekroczenie prędkości i chcą się na kimś wyżyć ? Co prawda nie wyglądają na takich co mają prawo jazdy, ale jak wiadomo i bez niego można łamać przepisy.
– może brakowało im 4go do towarzystwa ?
– a może to porządni obywatele i postawią go np. przed szkołą gdzie widok mierzącego z „suszarki” policjanta będzie powodował zwalnianie i przepisową jazdę kierowców ?

Ciężko spekulować, a może Ty masz jakiś pomysł po co im ten stand ?
Napisz swoją propozycję w komentarzu poniżej a w śród najciekawszych spekulacji rozlosuję 2 atrakcyjne nagrody:
– urządzenie Coyote  z dożywotnią subskrypcją na Polskę
– 12 miesięczną subskrypcję na Coyota wartą 199zł

Ach bym zapomniał. Nagranie z rzeczonej akcji pochodzące z naszego monitoringu, poniżej:


Mam tylko nadzieję że „wyluzowani” kolesie, przynajmniej z szacunkiem obchodzą się z (co by nie było) wizerunkiem policjanta.

Łańcuszek nieszczęścia – unikaj, jak ognia!
PREVIOUS POST
Hadron, Lider Regionalny marki Coyote (Warszawa i mazowieckie)
NEXT POST
  1. seba says:

    obawiam sie ze moga wykorzystac ten stand sexualnie, niczym afrykanskie plemie napadajace na inne wioski…bo zadna baba by na takich ogrów nie poleciala….

  2. Dominika says:

    Jeżeli nie wyglądają na takich, którzy mają prawo jazdy, to prawdopodobnie nie posiadają także dowodów osobistych. Wniosek nasuwa się więc sam: potrzebowali kogoś “pełnoletniego”, żeby kupić sobie mocniejszy trunek w sklepie 🙂 Albo chcieli pojechać z nim tramwajem, tak jak niegdyś rabusie, którzy przywłaszczyli sobie wielkiego, styropianowego loda spod kawiarni.

  3. CoToJest says:

    Coś bez wprawy byli. Kradzież skrupulatnie przygotowana i ten krótki czas reakcji :).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *