Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1

Rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1 to kolejne dzieło spod skrzydeł marki Prestigio, które wzbogaca bogatą paletę kamer DVR sklepu motoryzacyjnego Hadron. Wcześniej do naszej oferty trafiły m.in.:

Kolejne dzieło marki Prestigio - HD1

A co do zaoferowania ma model HD1? Przede wszystkim jest to kombinacja eleganckiej stylistyki i nowoczesnych rozwiązań technologicznych za niezwykle rozsądną cenę. Czy takie coś w ogóle może istnieć? Okazuje się że tak. Prestigio nawet w najtańszych modelach nie oszczędza na materiałach, czy dodatkach. Tak jest też i w tym przypadku, gdzie rejestrator samochodowy Prestigio RoadRunner HD1:

  • posiada kompaktową obudowę z wbudowanym wyświetlaczem LCD TFT 2,5 cala,
  • wykorzystuje kamerę 120 stopni z sensorem CMOS 1MPix,
  • nagrywa obraz video w formacie AVI w rozdzielczości HD 720p 1280×720 pikseli przy 30 klatkach na sekundę,
  • robi zdjęcia w rozdzielczości 2560×1920 pikseli,

a oprócz tego posiada wejście USB i AV, wbudowany mikrofon, diody IR LED do podświetlenia nocnych scen. Zaś niemal 2,5 godziny ciągłego nagrywania zapewni solidny akumulator litowo-jonowy.

Rejestrator RoadRunner HD1

Ta rewelacyjna kamera DVR przeznaczona do rejestrowania zdarzeń drogowych i wypadków, ale też do śledzenia poczynań pasażerów, np.: tego, co robią w danej chwili nasze pociechy na tylnych siedzeniach. Pestigio HD1 to prawdziwa okazja wśród rejestratorów samochodowych. Po szczegóły zapraszamy na strony naszego motoryzacyjnego eSklepu lub do kontaktu z naszymi specjalistami w Warszawie na Bielanach.

DRL, czyli obowiązkowe światła dzienne – Hadron w TVN CNBC
PREVIOUS POST
Kamery cofania do Citroena i Peugeota – Warszawa, sklep Hadron
NEXT POST

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *