Rejestrator samochodowy DOD LS430W najlepszy!

2 426

DOD LS430W

wygrał nagrodę za „najlepszą kamerę monitorującą HD (Megapixel)”. Jak powiedział Dennis Lo, dyrektor regionalny DOD Tech na Amerykę Północną:

To nagroda za zaangażowanie w dążeniu do doskonałości, za wyjątkową jakość obrazu oraz wartość LS430W”

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa (ISC West)W dniach 2-4 kwietnia 2014 w Las Vegas odbyły się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa (ISC West – International Security Conference and Expo). Głównym sponsorem i organizatorem było Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń (SIA – Security Industry Association), której wizją jest być podstawowym źródłem informacji dla światowej branży zabezpieczeń. Podczas targów odbyła się prezentacja nowych produktów (NPS – New Product Showcase). NPS istnieje od 1979 roku i jest najważniejszym programem marketingowym, który nagradza produkty, usługi i rozwiązania w elektronicznych zabezpieczeniach osobistych. Technologie pokazywane podczas prezentacji używane są w ochronie życia, mienia, komercyjnie i w instytucjach.

ISC West 2014 Las VegasW kategorii “Kamery monitorujące HD” (Video Surveillance Cameras HD (Megapixel)), czyli kamery dostarczające wysokiej jakości rozwiązania video z użyciem sieci (e.g., Ethernet, IP) lub metod bezpośredniego (kablowego) przesyłu danych (e.g. HDcctv), pojawiła się znana automaniakom firma DOD z rejestratorem LS430W. Model ten zwyciężył w plebiscycie. Kamera samochodowa DOD, jak każdy inny produkt, została oceniona przez panel niezależnych ekspertów z co najmniej 10-o letnim doświadczeniem w branży. Rejestrator DOD LS430W został wysoko oceniony na wielu płaszczyznach, włączając w to innowacyjność, wartość oraz zaspokojenie potrzeb rynkowych.

DOD LS430W - najlepszy podczas SIA NPSPrzypomnijmy, DOD LS430W to rejestrator samochodowy DVR Full HD 1080p oferujący wysoką jakość nagrań, tak w dzień, jak i w nocy, dzięki rewolucyjnej technologii WDR (Wide Dynamic Range). W połączeniu z szybkim modułem GPS, produkt sprawdza się doskonale jako świadek zdarzeń drogowych. W sklepie motoryzacyjnym Hadron również posiadamy rejestrator samochodowy DOD LS 430W. Osobiście go testowaliśmy, porównywaliśmy z konkurencyjnymi produktami i oczywiście podpisujemy się pod opinią profesjonalistów z SIA. Z czystym sumieniem polecamy LS430W – kamera samochodowa, która spełni najsurowsze wymagania!

DOD LS430W - nagroda za najlepszą kamerę monitorującą HD

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. MotoSkrzynie.pl mówi

    bardzo dobra kamerka, rejestruje obraz w świetnej jakości

  2. JapanOnline.pl mówi

    Szukałem informacji o tym rejestratorze i trafiłem tutaj. Mam pytanie, bo zastanawiam się nad kupnem właśnie takiej zabawki, czy to jest faktycznie warte uwagi (i ceny), chciałbym o taką prostą, szczerą opinię kogoś kto używał tego rejestratora.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej