Nasiśnij Enter aby Wyszukać
 !! UWAGA w dniach 16 - 29 lipca 2018 nasz serwisant jest na urlopie i serwis elektroniki będzie nieczynny !!

Rejestrator samochodowy DOD LS430W najlepszy!

DOD LS430W

wygrał nagrodę za „najlepszą kamerę monitorującą HD (Megapixel)”. Jak powiedział Dennis Lo, dyrektor regionalny DOD Tech na Amerykę Północną:

To nagroda za zaangażowanie w dążeniu do doskonałości, za wyjątkową jakość obrazu oraz wartość LS430W”

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa (ISC West)W dniach 2-4 kwietnia 2014 w Las Vegas odbyły się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa (ISC West – International Security Conference and Expo). Głównym sponsorem i organizatorem było Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń (SIA – Security Industry Association), której wizją jest być podstawowym źródłem informacji dla światowej branży zabezpieczeń. Podczas targów odbyła się prezentacja nowych produktów (NPS – New Product Showcase). NPS istnieje od 1979 roku i jest najważniejszym programem marketingowym, który nagradza produkty, usługi i rozwiązania w elektronicznych zabezpieczeniach osobistych. Technologie pokazywane podczas prezentacji używane są w ochronie życia, mienia, komercyjnie i w instytucjach.

ISC West 2014 Las VegasW kategorii “Kamery monitorujące HD” (Video Surveillance Cameras HD (Megapixel)), czyli kamery dostarczające wysokiej jakości rozwiązania video z użyciem sieci (e.g., Ethernet, IP) lub metod bezpośredniego (kablowego) przesyłu danych (e.g. HDcctv), pojawiła się znana automaniakom firma DOD z rejestratorem LS430W. Model ten zwyciężył w plebiscycie. Kamera samochodowa DOD, jak każdy inny produkt, została oceniona przez panel niezależnych ekspertów z co najmniej 10-o letnim doświadczeniem w branży. Rejestrator DOD LS430W został wysoko oceniony na wielu płaszczyznach, włączając w to innowacyjność, wartość oraz zaspokojenie potrzeb rynkowych.

DOD LS430W - najlepszy podczas SIA NPSPrzypomnijmy, DOD LS430W to rejestrator samochodowy DVR Full HD 1080p oferujący wysoką jakość nagrań, tak w dzień, jak i w nocy, dzięki rewolucyjnej technologii WDR (Wide Dynamic Range). W połączeniu z szybkim modułem GPS, produkt sprawdza się doskonale jako świadek zdarzeń drogowych. W sklepie motoryzacyjnym Hadron również posiadamy rejestrator samochodowy DOD LS 430W. Osobiście go testowaliśmy, porównywaliśmy z konkurencyjnymi produktami i oczywiście podpisujemy się pod opinią profesjonalistów z SIA. Z czystym sumieniem polecamy LS430W – kamera samochodowa, która spełni najsurowsze wymagania!

DOD LS430W - nagroda za najlepszą kamerę monitorującą HD

2 Komentarze

Wyślij Komentarz
  • MotoSkrzynie.pl mówi:

    bardzo dobra kamerka, rejestruje obraz w świetnej jakości

  • JapanOnline.pl mówi:

    Szukałem informacji o tym rejestratorze i trafiłem tutaj. Mam pytanie, bo zastanawiam się nad kupnem właśnie takiej zabawki, czy to jest faktycznie warte uwagi (i ceny), chciałbym o taką prostą, szczerą opinię kogoś kto używał tego rejestratora.

t Twitter f Facebook g Google+