Nasze rejestratory jazdy DVR w magazynie Motor 38/2013

0 300

Dlaczego ponownie Hadron, ponownie Motor i ponownie DVRy? Jako maniacy gadżetów samochodowych prowadzący sklep motoryzacyjny jesteśmy na bieżąco z nowinkami rynkowymi, sami testujemy nasz sprzęt i dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i opiniami. Redaktorzy Motoru wiedzą o tym i chyba dobrze nam się ze sobą współpracuje, mimo że nie zawsze zgadzamy się z tym, co napiszą lub okroją mocno to, co chcieliśmy przekazać smiley Ale tak działa ta machina publicystyczna i przyzwyczailiśmy się do tego. A DVRy wracają na tapetę, bowiem pojawiła się masa nowości, temat jest niezwykle interesujący, na czasie i.. sami klienci domagają się co jakiś czas kolejnych artykułów, porównań, testów. Więc co tu dużo gadać, zapraszamy do lektury magazynu Motor 38/2013.

A w nim w dziale "PORADY – rejestratory jazdy" znajdziecie artykuł "Kamera na każdy pokład". Opisanych zostało sporo modeli rejestratorów, od taniochy za niespełna 'stówę', po hi-endowe modele za 1,5k PLN. Dla każdego coś dobrego. A skoro juz przy tym jesteśmy, ze swojej strony polecamy modele Prestigio, które okazały się być DVRowym strzałem w dziątkę, Relacja ceny do ich możliwości jest naprawdę rewelacyjna. Dla bardziej wymagających dedykujemy modele BlackVue. Jakość ponad wszystko, od samego wykonania, po parametry, jakie oferują. A na deser coś, co przyda się nie tylko w samochodzie: kamera akcji.

Oooo taaaaak, coś, co zarezerwowane było do niedawna dla wyczynowców, wreszcie trafia pod strzechy. Za sprawą Prestigio Multirunnera 700x i Multirunnera 710x mamy możliwość kręcenia pod wodą, w powietrzu, na rowerze, motorze, quadzie, podczas wspinaczki, skoków, biegów, jazdy konno, przyczepiając kamerę do psa, , drona, narty, plecaka… PEŁNA DOWOLNOŚĆ! Do tego masa obudów, złączek, mocowań, w rewelacyjnej jakości wykonania i ze świetnymi parametrami AV. I najważniejsze: w super cenie bijącej na głowę dotychczasowego lidera GoPro. Ojjjj będzie się działo! Po kamery DVR i kamery akcji zapraszamy oczywiście do Hadronu na warszawskie Bielany (Kochaniowskiego 45/7) lub do zakupów bez wychodzenia z domu, czyli naszego sklepu online!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej