NOWOŚĆ! Rejestratory samochodowe BlackVue

0 332

W wielu postach pisaliśmy już o niesłabnącej popularności rejestratorów DVR. Polecaliśmy świetne modele firmy D-TEG, w tym rejestrator samochodowy Smarty BX4000, rejestrator trasy Smarty BX1500 i rejestrator jazdy Smarty BX1000. W dniu dzisiejszym sklep motoryzacyjny Hadron rozszerzył ofertę o nową markę i kolejne modele. Mowa o Pittasoft, producencie, który z produktami o nowoczesnym design’ie, kompaktowych wymiarach i rewelacyjnej funkcjonalności zdobywa rynek.

kamera samochodowa BlackVue DR 350  firmy PITTASOFT BlackVue DR380G-HD do nabycia od ręki w Hardronie Rejestrator Blackvue DR500GW-HD

Do oferty trafiły trzy modele: rejestrator samochodowy BlackVue DR350, rejestrator trasy BlackVue DR380G-HD oraz rejestrator jazdy BlackVue DR400G-HD II. Charakteryzują się eleganckim wyglądem harmonizującym z wnętrzem pojazdu, daleko idącą miniaturyzacją i oczywiście świetnymi parametrami. Zapraszamy po szczegółowe informacje do naszego motoryzacyjnego sklepu online, bądź bezpośredniego kontaktu z nami.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej