Rejestratory trasy na cenzurowanym – Hadron w TVN Turbo

0 309

Dziś w pewnym momencie miałem dwóch klientów w sklepie, z których jeden kupował cyfrowy rejestrator trasy. W pewnym momencie padło dość poważne pytanie ze strony klienta kupującego inny produkt:

– dlaczego kupił Pan tą kamerę?

Odpowiedź nie mogła być jedna, bo jest wiele powodów, dla których zakup samochodowego rejestratora jazdy może w konsekwencji nawet się zwrócić. Dowieść swojej niewinności w przypadku kolizji drogowej to tylko jedno z zastosowań, udowodnienie swoich racji w konfrontacji z policjantem to kolejne, odszukanie sprawcy potrącenia, który zbiegł z miejsca wypadku to nieoceniona pomoc dla poszkodowanego. A to dalej tylko część z zastosowań, bo w przypadku droższych modeli z GPS, można też monitorować trasę, czas oraz prędkość przejazdu. Kilka zdań i argumentów spowodowało, że kolejny klient rozważa zakup swoistej czarnej skrzynki do swego samochodu.

Podobną dyskusję nt. rejestratorów samochodowych DVR odbyłem dziś z reporterem Mateuszem Skwirutem z TVN Turbo, którą to rozmowę można było zobaczyć w programie Raport tejże stacji. Dla tych, którzy przegapili, poniżej filmik:

httpv://www.youtube.com/watch?v=-JpEJpeTfSo

Wszystkich zainteresowanych kamerami DVR zapraszamy na zakupy do naszego motoryzacyjnego sklepu online, a będąc na warszawskich Bielanach warto nas odwiedzić. Hadron zawsze oferuje mnóstwo nowości, zaawansowaną technologię i olbrzymi wybór akcesoriów samochodowych. Zapraszamy!
Paweł Ślubowski

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej