Sentech ewoluuje w Promiler i rusza z promocją!

Czytając nasze strony zapewne zauważyliście, że HADRON promuje bezwzględną trzeźwość za kierownicą. Tu zgadzamy się w 100% z policją i innymi użytkownikami dróg, twierdzącymi, że pijany wiezie śmierć. Aby krzewić kulturę jazdy i aby zapobiegać nieszczęściom na drodze od dawien dawna promujemy alkomaty, które służą profilaktyce.

Niedawno informowaliśmy Was, że przenieśliśmy całą gamę alkomatów do naszego nowego sklepu online. Dziś kolejna porcja wiadomości ze świata testerów trzeźwości:

 • Sentech zmienia się w PromilerPo pierwsze: marka Sentech, oferująca jedne z najlepszych alkomatów na rynku, rozwija się bardzo dynamicznie. Również jej polski oddział ewoluuje. Niestety z przyczyn formalno-prawnych rejestracja marki pod dotychczasową nazwą jest niemożliwa, stąd Sentech zmienia swą nazwę na Promiler.
 • Oficjalny partner PromilerPo drugie: sklep motoryzacyjny Hadron został Autoryzowanym Partnerem marki Promiler. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że jesteśmy wiarygodnym dostawcą alkomatów marki Promiler, kupują urządzenia oryginalne, z pewnego źródła i z pełnym wsparciem serwisowym. My z kolei możemy oferować świetny sprzęt w jeszcze lepszych cenach i ciekawych pakietach promocyjnych.
 • Alkomaty Promiler Promocja - 100 dni na zwrotPo trzecie: we współpracy z Promilerem ogłaszamy niesamowitą promocję na wybrane alkomaty. Jesteśmy przekonani o jakości produktów Promiler i wierzymy, że spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego bez wahania gwarantujemy satysfakcję z użytkowania alkomatów Promiler już od pierwszej chwili, bądź możliwość zwrotu w ciągu 100 dni od momentu zakupu! Promocja potrwa od 01.10.2014 do 31.12.2014.

 

Poniżej skrócony Regulamin Akcji Promocyjnej. Przeczytaj też pełną wersję Regulaminu lub odwiedź stronę Organizatora (promocje.promiler.pl)


1. Produkty objęte programem*
Alkomaty Promiler uczestniczące w promocji
Alkomaty Promiler:

 • Promiler AL 8000,
 • Promiler AL 9000 Lite,
 • Promiler AL 9000,
 • Promiler ALP-1,
 • Promiler RAPTOR.
* Lista produktów objętych programem może ulec zmianie.
* Ilość pomiarów wykonanych w ciągu 100 dni nie może być większa niż 30.

2. Czas trwania programu
Konsument niezadowolony z produktu ma możliwość jego zwrotu w ciągu 100 dni. Akcja trwa od 1.10.2014 do 31.12.2014.


3. Zasady zwrotu produktu
Konsument przesyła lub dostarcza osobiście produkt do Organizatora:

Speed-up s.c.
Warszawa, ul. Pasaż Ursynowski 11 lok. U7,

wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu. Pełna kwota za zakupiony produkt, zostanie zwrócona przelewem w ciągu 30 dni przez wystawcę dokumentu sprzedaży. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 22 376 25 44*, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-17.

* opłata za połączenie zgodna z cennikiem usług operatora.

4. Warunki otrzymania zwrotu pieniędzy
Produkt należy zwrócić w wyznaczonym terminie:

 • w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi akcesoriami będącymi na wyposażeniu (baterie, ustniki, etui, itp.),
 • z oryginałem dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub kserokopii oryginału faktury VAT,
 • ilość wykonanych pomiarów nie może przekraczać liczby 30.

5. Zakres programu i punkty sprzedaży

Program prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w wybranych sklepach sieci sprzedaży detalicznej, sklepach rynku tradycyjnego oraz sklepach internetowych, m.in. we wszystkich sklepach Hadron (tradycyjne i online). Pełna lista punktów biorących udział w promocji dostępna na życzenie u Organizatora.

Sklep nie jest zaangażowany w rozpatrywanie zwrotu. Sklep dokonuje zwrotu należności za produkt, objęty programem po akceptacji Organizatora.


6. Serwis

Nabywając alkomaty Profiler kupujący ma pewność, że są poprawnie skalibrowane i gotowe do pracy. Jednocześnie klient otrzymuje gwarantowany i nielimitowany serwis producenta. Na produkty biorące udział w akcji promocyjnej kupujący otrzymuje nielimitowane wsparcie serwisowe przez okres 12-u miesięcy oraz jednorazowe pokrycie kosztów wysyłki alkomatu do serwisu*.

*Przedpłacony kupon na wysyłkę Poczta Polską dołączony jest do instrukcji obsługi.
 

Alkomaty Promiler - satysfakcja gwarantowana

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading