Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Koniecznie sprawdź nasze aktualne promocje na sklepie internetowym sklephadron.pl

Czytając nasze strony zapewne zauważyliście, że HADRON promuje bezwzględną trzeźwość za kierownicą. Tu zgadzamy się w 100% z policją i innymi użytkownikami dróg, twierdzącymi, że pijany wiezie śmierć. Aby krzewić kulturę jazdy i aby zapobiegać nieszczęściom na drodze od dawien dawna promujemy alkomaty, które służą profilaktyce.

Niedawno informowaliśmy Was, że przenieśliśmy całą gamę alkomatów do naszego nowego sklepu online. Dziś kolejna porcja wiadomości ze świata testerów trzeźwości:

 

Poniżej skrócony Regulamin Akcji Promocyjnej. Przeczytaj też pełną wersję Regulaminu lub odwiedź stronę Organizatora (promocje.promiler.pl)


1. Produkty objęte programem*
Alkomaty Promiler uczestniczące w promocji
Alkomaty Promiler:

* Lista produktów objętych programem może ulec zmianie.
* Ilość pomiarów wykonanych w ciągu 100 dni nie może być większa niż 30.

2. Czas trwania programu
Konsument niezadowolony z produktu ma możliwość jego zwrotu w ciągu 100 dni. Akcja trwa od 1.10.2014 do 31.12.2014.


3. Zasady zwrotu produktu
Konsument przesyła lub dostarcza osobiście produkt do Organizatora:

Speed-up s.c.
Warszawa, ul. Pasaż Ursynowski 11 lok. U7,

wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu. Pełna kwota za zakupiony produkt, zostanie zwrócona przelewem w ciągu 30 dni przez wystawcę dokumentu sprzedaży. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 22 376 25 44*, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-17.

* opłata za połączenie zgodna z cennikiem usług operatora.

4. Warunki otrzymania zwrotu pieniędzy
Produkt należy zwrócić w wyznaczonym terminie:


5. Zakres programu i punkty sprzedaży

Program prowadzony jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w wybranych sklepach sieci sprzedaży detalicznej, sklepach rynku tradycyjnego oraz sklepach internetowych, m.in. we wszystkich sklepach Hadron (tradycyjne i online). Pełna lista punktów biorących udział w promocji dostępna na życzenie u Organizatora.

Sklep nie jest zaangażowany w rozpatrywanie zwrotu. Sklep dokonuje zwrotu należności za produkt, objęty programem po akceptacji Organizatora.


6. Serwis

Nabywając alkomaty Profiler kupujący ma pewność, że są poprawnie skalibrowane i gotowe do pracy. Jednocześnie klient otrzymuje gwarantowany i nielimitowany serwis producenta. Na produkty biorące udział w akcji promocyjnej kupujący otrzymuje nielimitowane wsparcie serwisowe przez okres 12-u miesięcy oraz jednorazowe pokrycie kosztów wysyłki alkomatu do serwisu*.

*Przedpłacony kupon na wysyłkę Poczta Polską dołączony jest do instrukcji obsługi.
 

Alkomaty Promiler - satysfakcja gwarantowana

 

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+