Taki montaż tylko w BemoCar

0 4 710

To był jakiś początek lipca i wakacji 2013 kiedy podjechał do mnie Daniel z BemoCar na jakieś zakupy. Daniel i jego firma to mój stały klient który zajmuje się profesjonalnym montażem Car Audio ale i nie tylko. Ci którzy czytają bloga mogą pamiętać wpis o montażu rejestratora trasy, czy nawigacji w Volvo, które były realizowane właśnie przez Daniela.

Jak tylko wszedł do firmy miał podejrzany uśmiech więc długo nie trwało żeby w końcu powiedział jaką fajną Alfą podjechał….. Wziąłem więc aparat żeby zrobić kilka fotek dla Ciebie, które umieściłem poniżej.

 

 

 

Alfaromeo z BemoCar

 

 

Alfaromeo z głośnikami w drzwiach

 

 

 

Kamera cofania w AlfaromeoZnajomy element w Alfie, nic dziwnego, bo to kamera cofania Driveen w ramce tablicy rejestracyjnej z naszej oferty. Musiałem wybielić numery rejestracyjne i wygląda teraz dość krzykliwie ale naturalnie jest to bardzo dyskretne i eleganckie rozwiązanie. 

 

 

 

Alfaromeo bagażnik z Audio

 

 

Alfaromeo z monitorem LCD

 

 

Audio w Alfaromeo

 

 

elektrownia Alfyromeo
To całe Audio / Video musi być czymś napędzane i oczywiście jest – powyżej zdjęcie elektrowni smiley

Wiem, wiem Daniel był w lipcu, dziś jest wrzesień, no ale były wakacje i jakoś tak się nie składało do zrobienia tego wpisu, ale przyznaj że polansował byś się taką maszyną po mieście hehe smiley Alfa zapewne pojechała już dawno do właściciela ale gdybyś chciał coś podobnego zrobić u siebie to kontakt do firmy BemoCar znajdziesz u nas w zakładce instalatorzy, no a po sprzęt zapraszam oczywiście do mojego sklepu!

Paweł Ślubowski

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej