Test asystentów kierowcy w akcji Dajemy na Próbę

Okazuje się, że mimo kilkuletniej już obecności na polskim rynku asystenta kierowcy “Yanosik”, są osoby, które nie wiedzą tak naprawdę, co to właściwie jest, jak to działa, co to daje i czy w ogóle jest legalne. Co więcej, od połowy 2013 roku, Yanosik ma konkurencję w postaci Coyote i sam ewoluował z wersji ‘R” do wersji “GT”. W sieci rozpoczęła się dyskusja, który z nich jest lepszy, ładniejszy, dokładniejszy itd., itp. Ciężko o bezstronną opinię, a i tak każdy może docenić zupełnie inną właściwość urządzenia. Aby dowiedzieć się więcej o asystentach kierowców, zachęcamy do lektury artykułów na naszym blogu (kategoria Antyradary) oraz do odwiedzin stron produktowych Yanosika GT i Coyota Pocket w naszym nowym sklepie online.

A z racji tego, że my tutaj w Hadron lubimy niekonwencjonalne rozwiązania i zawsze wychodzimy na przeciw naszym odbiorcom, proponujemy Wam sprawdzić te najnowsze wynalazki na własnej skórze. TEGO JESZCZE NIE BYŁO: zupełnie bez zobowiązań i bez ponoszenia kosztów (w przypadku zwrotu w siedzibie firmy) wypróbuj przez 7 pełnych dni urządzenie Yanosik GT lub Coyote Pocket!

Ilość urządzeń biorących udział w akcji “Dajemy Na Próbę” ograniczona !!

Dajemy na Próbę

Regulamin promocji „Dajemy Na Próbę”

 1. Celem promocji jest rozpropagowanie nowoczesnych urządzeń jakimi są „asystenci kierowcy” i uświadomienie korzyści płynących z ich użytkowania.
 2. W promocji „Dajemy Na Próbę” biorą udział następujące urządzenia: Coyote Pocket oraz Yanosik GT.
 3. W ramach promocji każdy chętny może wypożyczyć na okres 7 dni jedno urządzenie biorące udział w akcji.
 4. Do każdego wydanego urządzenia wystawiany jest dokument zamówienia, który zawiera dane zamawiającego, ilość urządzeń oraz cenę.
 5. Od uczestnika promocji, na którego wystawiony jest dokument zamówienia, pobierana jest zwrotna kaucja o wartości brutto dokumentu zamówienia, odpowiednio: Coyote Pocket 299,00 zł oraz Yanosik GT 399,00 zł.
 6. W przypadku, gdy uczestnik promocji nie może osobiście odebrać urządzenia, to firma Hadron wysyła je na własny koszt na adres wskazany przez uczestnika.
 7. Od uczestnika promocji oczekuje się właściwego użytkowania, zgodnego z instrukcją i zwrotu w możliwie najlepszym stanie tak, aby kolejny uczestnik promocji otrzymał urządzenie nie w gorszym stanie od poprzednika.
 8. Zwrot urządzenia musi nastąpić najpóźniej 8-go dnia od daty wypożyczenia (data na dokumencie zamówienia).
 9. W przypadku zwrotu za pośrednictwem kuriera, uczestnik promocji ponosi koszty przesyłki urządzenia do firmy Hadron.
 10. Kaucja za urządzenie zostanie zwrócona w chwili zwrotu urządzenia do rąk zwracającego lub na wskazany numer konta.
 11. Uczestnik akcji promocyjnej może zdecydować o zatrzymaniu urządzenia. Wtedy organizator akcji, firma Hadron, wystawi do dokumentu zamówienia fakturę sprzedaży.
 12. W akcji można wziąć udział zarówno w siedzibie firmy Hadron przy ulicy Kochanowskiego 45 w Warszawie, jak i na odległość zgłaszając swoje zainteresowanie telefonicznie lub emailem.

Tel. stac.: (22) 663 47 58 lub tel. kom. 602 72 46 43 lub email info@hadron.pl

 1. Bartek says:

  Nie ma co próbować tylko kupić Yanosika 😉

 2. Kornel says:

  Zaiste ciekawa propozycja dla zwykłych niedzielnych frajerów turlających się od okazji do okazji!! Miesięcznie średnio na liczniku mam ok. 10 tyś. jakie robię tylko w dni pracy i bez gadzetów typu Coyote i Yanosik od prawie trzech lat nie miałem problemów z tym przed czym ponoć to ma chronić mój portfel. Logiczne podejście do oznakowania znajomość zwyczajów rabusiów z białymi daszkami zagwarantowała mi czyste konto od ponad trzech lat. A tak wogóle to dla kogo to ma być? Debili i piratów, którzy uprawiają ekstremalny styl jazdy i można to zestawić jako “Yanosik + debil za kółkiem i gotowe zdarzenie”. Co wy chcecie propagować jeszcze większe zagrożenie na drogach? Bo to służy w znamienitej większości użytkownikom, którzy chcą ekstremalnie wykorzystać możliwość szybkiego przemieszczania się.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading