Testy, porównania, opinie, recenzje

Testy, porównania, opinie, oceny, benchmarki, recenzje, rankingi akcesoriów samochodowych i gadżetów motoryzacyjnych

To wszystko znajdziecie na tej stronie. Przytłacza Cię masa dostępnych modeli i konfiguracji? Czujesz się nieswojo w natłoku całego tego sprzętu? A może po prostu chcesz być na bieżąco z nowościami rynkowymi? Zapraszamy więc do śledzenia przygotowanych przez nas testów, porównań i recenzji. Zachęcamy do lektury, ale też do wystawiania Waszych opinii i ocen urządzeniom, które badamy.

PORÓWNANIE: Yanosik GT vs Yanosik GT-R
porównanie Yanosików GT i GT-R

ZOBACZ nasze porównanie Yanosika GT i jego następcy Yanosika GT-R. OBEJRZYJ FILM gdzie testujemy oba modele podczas jazdy. SPRAWDŹ jakie zmiany wprowadził producent i czy poprawił mankamenty starszego Yanosika. DOWIEDZ SIĘ czym jest Asystent Parkingowy, Tryb Motocyklowy i EcoDriving. PRZEKONAJ SIĘ ile kosztuje użytkowanie i czy nowy komunikator wart jest wyższej ceny?

[su_spacer size=”40″]

TEST 4 alkomatów: AlcoDigital BAC10, AlcoDigital A200, DA Tech DA-8100, Sentech AL-6000 Test 4 alkomatów

ZOBACZ nasz zespół testujący na sobie alkomaty. Różne dawki alkoholu, różne alkomaty, różne odczyty. Jak sprzęt poradził sobie z małymi, a jak z dużymi dawkami alkoholu? Czy wyniki pomiarów były wiarygodne? Czy cena urządzenia ma przełożenie na wiarygodność badania? Który alkomat wybrać? Czy można uszkodzić alkomat podczas alko-testu? Na te i wiele innych pytań szukajcie odpowiedzi na naszym blogu.

[su_spacer size=”40″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: BlackSys CF-100 i DOD LS430W BlackSys CF-100 kontra DOD LS430W

Koreańskie DVRy z japońską optyką: BlackSys + Sony kontra DOD + Sharp. ZOBACZ co jest nie tak z kątami widzenia kamer! Przekonaj się jak działa technologia WDR, porównaj nagrania z obu rejestratorów. Czy wbudowany wyświetlacz jest przydatny? Sprawdź, które karty pamięci współpracują z czarnymi skrzynkami. Porównaj parametry i oceń, który rejestrator jest lepszy!

[su_spacer size=”50″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: Prestigio RoadRunner 300 i BlackBox HD GPS300 PORÓWNANIE Prestigio RoadRunner 300 i BlackBox HD GPS300

ZOBACZ jaka jest między nimi cenowa przepaść i dlaczego. Czy HD i Full HD to nie jedynie chwyt reklamowy? OBEJRZYJ FILM i sprawdź jakość nagrań! Porównaj parametry i oceń, czy zalewająca rynek marka Prestigio to godny uwagi rejestrator trasy, czy może no-name’owa czarna skrzynka z GPS’em okaże się o wiele bardziej łakomym kąskiem.

[su_spacer size=”40″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: Prestigio RoadRunner 300 i Prestigio RoadRunner 310 Porównanie Prestigio 300 i 310

Prestigio wypuszcza nowe modele, ale czy różnią się od siebie czymś innym niż opakowaniem? Dlaczego modele RoadRunner 300 i RoadRunner 310 mają tę samą cenę? Sprawdź parametry urządzeń i zobacz jakie są różnice. OBEJRZYJ FILM i porównaj jakość nagrań! Który model wybierzesz?

[su_spacer size=”60″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: VR08 i Prestigio RoadRunner 310 DVR VR08 kontra Prestigio 310

Czy najtańsze oznacza najgorsze? Jak sprawują się rejestratory z wbudowanymi wyświetlaczami? Czy wyższa rozdzielczość oznacza lepszej jakości obraz? OBEJRZYJ FILM i się przekonaj! Zobacz kąty widzenia i porównaj parametry urządzeń. Rejestratory podobne, ale diabeł tkwi w szczegółach!

[su_spacer size=”20″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: BlackSys CF-100 i Prestigio RoadRunner 511 Porównanie BlackSys i Prestigio 511

Czy dostawca podzespołów dla Samsunga zdoła przebić się na rynku rejestratorów samochodowych? Jak wypada koreańska produkcja z japońską optyką od Sony? Czy technologia WDR zrewolucjonizuje nagrywanie nocą? Czy bijący rekordy popularności Prestigio uzna wyższość konkurencji? A może nie taki diabeł straszny, jak go rysują? OBEJRZYJ FILM i porównaj jakość nagrań!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: Prestigio RoadRunner 519 i Prestigio RoadRunner 540

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: Prestigio RoadRunner 519 i 540Bratobójcza walka u Prestigio i kolejny rekord cenowy: DVR Full HD za mniej niż 300 zł! Czy to w ogóle działa? Czy cena czyni cuda? I które Prestigio lepsze? Jeździliśmy i nagrywaliśmy, a Ty OBEJRZYJ FILM i porównaj jakość nagrań obu rejestratorów. Oceń, czy ich możliwości są wystarczające i czy warto inwestować w taki sprzęt. Mimo że 3 stówy to nie majątek, to czy będą to dobrze wydane pieniądze?

[su_spacer size=”30″]

OPINIA: antyradar Noxo XR30 GPS – tani i dobry

Antyradar Noxo XR30 GPS - tani, ale czy dobry?Młody wilk Noxo podąża ścieżką konkurencji i prezentuje swój pomysł na antyradar z wbudowanym GPSem i bazą fotoradarów. Walczyć chce ceną, bo to jedna z najtańszych tego typu jednostek na naszym rynku. Czy jednak w parze z niską ceną idzie wysoka jakość? A może to kolejny bubel? My uważamy go za ciekawą propozycję. SPRAWDŹ i porównaj jego możliwości z antyradarami Escort 9500iX Euro Polska z GPS, Whistler GT-438G Euro z GPS i Noxo ZRW 350e GPS. Czytaj więcej w eSklepie i oglądaj filmy na naszym kanale YouTube!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE Yanoskia GT i Coyota

PORÓWNANIE Yanoskia GT i CoyotaFrancuski Coyote designem zaskoczył Yanosika. Stąd nowa konstrukcja i odświeżona propozycja rodzimego gracza. Czy zmienił się jednak tylko wygląd? Co z obsługą, przekazywanymi informacjami i społecznością obu asystentów kierowców? Czy zmieniła się też cena i zasięg działania? Na te i wiele innych pytań szukaj odpowiedzi w naszym porównaniu owych interaktywnych komunikatorów. OBEJRZYJ FILM, gdzie zestawiamy urządzenia obok siebie. Wnioski mogą Cie zaskoczyć!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE programów do emulatora zmieniarki

Porównanie programów do zmieniarki MP3Masz cyfrową zmieniarkę MP3-ójek? Chcesz czegoś innego niż windowsowy Eksplorator do tworzenia swoich zbiorów? Porównujemy trzy najpopularniejsze programy do emulatora zmieniarki, dzięki którym – przynajmniej w teorii – tworzenie kolekcji muzycznych powinno być łatwe i przyjemne. Przeanalizowaliśmy funkcjonalności: XCarLink MP3 Managera, XCarLink MP3 Organizera i Car MP3 Organizera. SPRAWDŹ, co oferuje zewnętrzny software i czy warto z niego korzystać!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: DOD LS430W i DOD LS460W

PORÓWNANIE rejestratorów samochodowych DVR: DOD LS430W i DOD LS460WNowe kontra stare, czyli następca – jeszcze nie całkiem wysłużonego modelu – pokazuje swoje mocne strony. Wśród nowości jest m.in. sensor Sony Exmor, nagrywanie poklatkowe, optyka o niskiej dyspersji (szkło ED), wyświetlacz LTPS TFT LCD (krzem krystaliczny na szklanym podłożu). Okrojono zaś okablowanie. Czy zatem nowsze oznacza lepsze? OBEJRZYJ FILMY, porównaj specyfikacje i jakość nagrań. Oceń, czy facelifting wyszedł DODowi na dobre!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE: Coyote vs. Coyote Pocket. Czy duży może więcej?

Porównanie Coyote i Coyote PocketNa tapetę trafiły dwa antyradary francuskiej marki: New Coyote oraz Coyote Pocket. Porównaliśmy wygląd, funkcjonalność, ekran, wyświetlanie info o skautach, system zgłoszeń oraz oczywiście ceny. I tu będziecie zaskoczeni, bo mimo że wersja Pocket jest mniejsza i nieco uproszczona w stosunku do starszego brata, to ma darmową, dożywotnią subskrypcję w cenie. Bez limitu transferu danych i bez innych ukrytych haczyków. Da się? Pewno, że tak. Sami sprawdźcie!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE: światła dzienne DRL (podłużne/ 12 cm)

Porównanie świateł dziennych LED 12cm, Philips, M-Tech, NSSCJesień to dobry moment na wymianę oświetlenia. Zaczyna być szaro i ponuro, pada deszcz, są mgły, a zatem widoczność na drodze, jaką zapewniają światła dzienne DRL jest najważniejsza. My przygotowaliśmy małe porównanie trzech rożnych modeli lamp, trzech rożnych  marek: NSSC (najtańsze), M-Tech (średnia półka) i Philips (najdroższe). Nagraliśmy film, na którym możecie ocenić ilość emitowanego przez nie światła oraz jego homogeniczność. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy warto kupić te najtańsze, czy może jednak dołożyć nieco grosza i wybrać klasę Premium.

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE: DOD LS460W, Prestigio 550 i Midland Street Guardian

Porównanie: DOD LS460W, Prestigio 550 i Midland Street GuardianMidland nas zaskoczył: zamiast CB, czy PMRa, zaproponowali nam kamerę samochodową: Midland Street Guardian. Przetestowaliśmy ją wystawiając na bezpośrednie starcie z DOD LS460W i Prestigio RoadRunner 550. Najmniejsza w zestawieniu, dobrej jakości wykonanie i.. nasze spore zdziwienie podczas testów. Sami sprawdźcie oglądając przygotowany przez nas film. Czy Midland zamierza powalczyć o swoje miejsce wśród dostawców DVRów? Czy to może chwilowa moda? Tymczasem zapraszamy na film!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE: Yanosik DVR i Yanosik GT

Asystent kierowcy Yanosik DVR i GT na trasieDługo czekaliśmy na Yanosika GT i jeszcze dłużej na Yanosika DVR. Olbrzymia antycypacja, podniecenie, entuzjazm i wreszcie trafił w nasze ręce antyradar z nawigacją i DVRem w jednym. Bezpośredni konkurent dla Coyote S. Podobno lepszy i tańszy od niego. Nie mogliśmy go tak zostawić i oczywiście od razu załadowaliśmy go do kokpitu i ruszyliśmy w drogę. Odnieśliśmy się do jego poprzednika, wersji GT i.. no właśnie – zobacz, dlaczego nasz entuzjazm nieco stopniał i dlaczego nie jest to sprzęt doskonały. Czy warto w niego zainwestować? Oceńcie sami – zobaczcie film!

[su_spacer size=”30″]

PORÓWNANIE: BlackSys BH-300 i BlackSys CF-100

PORÓWNANIE: BlackSys BH-300 i BlackSys CF-100CammSys produkuje rewelacyjne rejestratory samochodowe, będące bezpośrednią konkurencją dla DODa, czy BlackVue. Największy atut to rewelacyjne parametry za niewielkie pieniądze. A do tego cała masa akcesoriów dodatkowych “za grosze”. tym razem jednak nie porównujemy BlackSys’ów z konkurencją – będzie to raczej “bratobójcze” spotkanie jednego z najmniejszych modeli na rynku  BH-300 oraz CF-100, od którego nasza przygoda z ta marką się rozpoczęła. Żeby ułatwić Wam wybór właściwej kamery samochodowej nagraliśmy film ujawniający wszelkie za i przeciw obu modeli. Zapraszamy!

[su_spacer size=”30″]

loading