Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Koniecznie sprawdź nasze aktualne promocje na sklepie internetowym sklephadron.pl

TOP100 – indywidualne tablice rejestracyjne + kamera cofania

Tablice rejestracyjne

to dziś już nie tylko zwykły kawałek blachy identyfikujący właściciela. Obecnie do łask wracają ręcznie wykonywane przedmioty, indywidualne, jedyne, niepowtarzalne, w ograniczonej liczbie, serie ‘limited’, dzięki którym choć w minimalny sposób będziemy mogli się wyróżnić i być zauważeni. Próżność? Indywidualizm? Nazwijmy to jakkolwiek. Fakt, faktem, że od tego nie da się uciec, bo zjawisko jest wszechobecne. Oryginalne, indywidualne tablice rejestracyjne to oczywiście jeden z takich przykładów. Dlaczego nie wystarczają nam już kody województw, powiatów i kilka cyferek? Może rzeczywiście jest to próżność, chęć bycia zauważonym, aby o nas mówiono, taka namiastka sławy. Być może chcemy się wyróżnić, być jedynymi z takimi blachami. Skoro są możliwości – korzystamy z tego. Może po prostu chcemy być zabawni i pokazać, że nawet do kawałka blachy można podejść z humorem. A może i ciekawe tablice rejestracyjne stanowią odzwierciedlenie naszych upodobań, poglądów, może nawet filozofii życiowej? Często bywa że podpisujemy się na nich swoim imieniem, czy inicjałami, a także stanowią reklamę naszej firmy, usług, czy marki. Choć są tacy, którym nie do końca się to podoba:

tez mnie zastanawialo zawsze jak bardzo trzeba byc niedowartosciowanym, zeby wydac 1000 zł na spersonalizowaną tablicę (np w maluchu o mniejszej wartości niz sama tablica??) ale, żeby sobie zrobic tablice “do buzi” to juz trzeba byc naprawde aroganckim idiotą bez poczucia dobrego smaku (Źródło: http://natemat.pl)

Jakby nie było, „język tablic rejestracyjnych” to wdzięczny temat z przymrużeniem oka. Zachęcamy do obejrzenia mini galerii fotek ciekawych, niepowtarzalnych tablic rejestracyjnych, znalezionych w wielu zakątkach przepastnego Internetu. Ale żeby połączyć przyjemne z pożytecznym dodamy coś jeszcze: kamery cofania w ramce tablicy rejestracyjnej. Co to takiego i z czym to się je?

Kamery cofania w tablicy rejestracyjnej

to nic innego, jak uniwersalna (bo pasująca do większości aut) kamera cofania zamontowana w plastikowej ramce tablicy rejestracyjnej. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy:

Kamera cofania w ramce tablicy rejestracyjnej

Wówczas kamery cofania w ramce tablicy rejestracyjnej z pewnością nas nie zawiodą. Montaż niemal bezinwazyjny – pozostaje nam przykręcić nową ramkę w miejsce poprzedniczki i ‘puścić’ kable do kokpitu. I po sprawie. Instalacja jest prosta, szybka, nie ma też mowy o uszkodzeniach, czy przeróbkach elementów pojazdu. Kamery cofania to zwykle solidne, odporne na warunki zewnętrzne urządzenia, z szerokokątnymi obiektywami i możliwością regulacji góra-dół dla optymalnego wypozycjonowania urządzenia. Oczywiście jest alternatywa: kamery cofania dedykowane konkretnym modelom samochodów. Są one montowane całkowicie bezinwazyjnie zwykle w miejscach podświetlenia tablicy rejestracyjnej, bądź w miejscu uchwytu klapy bagażnika. Jest jednak jedno ALE: są nieco droższe od tych w ramce tablicy, często dwu-, trzy-krotnie. Jak to zwykle bywa: coś, za coś. Zachęcamy też do przeczytania naszego wpisu, gdzie znaleźć można krótki filmik, w którym redaktor TVN Turbo prezentuje właśnie nasz zestaw do parkowania.

Kamera cofania w ramce tablicy rejestracyjnej BMW      Kamera cofania w ramce tablicy rejestracyjnej Seat

A tymczasem życzymy kreatywności w dobieraniu indywidualnych tablic rejestracyjnych, niech będą zabawne, oryginalne i wnoszą nieco świeżości do tej, jeszcze nie do końca popularnej, mody. Odwiedźcie też koniecznie strony naszego motoryzacyjnego sklepu online, gdzie znajdziecie naszą pełną ofertę kamer: kamery cofania uniwersalne i dedykowane, jak również kamery w ramce tablicy rejestracyjnej. Dla każdego coś dobrego!

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+