Współpraca Hadron i zmotoryzowani.net

0 307

Obserwując historię Hadronu od chwili powstania w 1996 roku do dnia dzisiejszego każdy zauważy olbrzymią ewolucję, jaką przeszliśmy. Możemy śmiało i bez wstydu powiedzieć, że urośliśmy od prostej firmy z kilkoma wiernymi klientami, do rangi profesjonalnego sklepu i hurtowni auto moto o zasięgu globalnym. Jak zawsze, wszystko jest dziełem ludzkich rąk i wielkiego zaangażowania. Ale motoryzacja łączy ludzi nie tylko poprzez półki sklepowe i wspólne przemierzanie dróg. Pasjonaci spotykają się też na wystawach, zlotach, czy w sieci na forach dyskusyjnych. I właśnie naszym dzisiejszym wpisem chcemy przekazać jakże miłą informację: nawiązaliśmy współpracę z forum dla miłośników motoryzacji – zmotoryzowani.net. Owo forum to jeszcze „świeżynka”, ale ambitnie się rozrasta, a do grona forumowiczów każdego dnia dołącza kilku zacnych mobili.

Historia Hadron 1996-2015

Ktoś zapyta: ale po co to forum? Tyle ich jest..

  • Po pierwsze, forum to świetne miejsce dla kolejnych czytelników i zagorzałych fanów motoryzacji. A każda okazja żeby podyskutować i wymienić się spostrzeżeniami jest bezcenna.
  • Po drugie, natłok pracy (mnóstwo nowości produktowych, migracja sklepu, strona firmowa, Facebook, kręcenie filmów na Youtube’a, etc.) nie da nam szansy na stworzenie własnego forum, a na pewno nie na jego codzienną moderację.
  • Po trzecie, zmotoryzowani.net jest nowe, nieskażone dziadostwem, jakiego dookoła pełno.
  • Po czwarte, mamy tu status „partnera”, co za tym idzie będziemy służyć, tak wiedzą i doświadczeniami, ale i np. będziemy fundować nagrody w konkursach 🙂
  • Po wtóre, ambitne pomysły twórców forum przypominają trochę Hadron „za młodu”. Jest to więc dla nas swego rodzaju sentyment i powrót do historii.

Współpraca Hadron z forum zmotoryzowani.net

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do odwiedzenia forum, zalogowania się i częstego bywania na nim. Zakładajcie nowe wątki, ślijcie swoje sugestie dot. samego forum i twórzcie forum razem z nami. I oczywiście zachęcamy też do rekonansu naszych półek sklepowych – uginają się pod ciężarem przefajnych akcesoriów samochodowych!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej