Bury nie taki znów bury

0 1 054

Zestawy głośnomówiące w technologii Bluetooth pozwalają na łatwe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne korzystanie z telefonów podczas jazdy samochodem. Za ten komfort nie trzeba już oddawać majątku, można przebierać w rozmaitych modelach i nie będzie nam już groził mandat za rozmowę przez telefon tradycyjnym sposobem. Sklep motoryzacyjny Hadron również posiada bogatą ofertę zestawów głośnomówiących, tańszych, droższych, prostych i bardziej rozbudowanych. Dzisiejszym wpisem chcemy też pokazać, że polskie też jest dobre.

Bury EasyTouch Pro

Oto bowiem jednym z liderów na rynku zestawów głośnomówiących jest rodzima firma BURY. Sprawdziliśmy produkty producenta i wprowadziliśmy dwa naszym zdaniem bardzo interesujące modele. Pierwszy z nich to mobilny zestaw głośnomówiący Bluetooth ze sterowaniem dotykowym i wyświetlaczem Bury EasyTouch Pro. Model ten oferuje m.in. dostęp do funkcji wybierania głosowego w telefonie, podświetlane przyciski dotykowe do sterowania menu, obsługi połączeń i regulacji głośności, wyświetlanie nazwy dzwoniącego, numeru telefonu i innych informacji na ekranie. Dzięki zaczepowi na osłonę przeciwsłoneczną mamy zapewniony prosty montaż i elastyczność użytkowania, a sam zestaw głośnomówiący jest mobilny i kompaktowy, co pozwala na montaż w innym samochodzie dosłownie w kilka sekund.

Bury CC9048

Kolejnym modelem, na który chcemy zwrócić uwagę jest zestaw głośnomówiący Bluetooth z 3-klawiszowym pilotem i funkcją ładowania baterii Bury CC9048. Wraz z nim otrzymujemy pilota z 3 podświetlanymi przyciskami, dzięki bezpośredniemu transferowi muzyki i zintegrowanemu wzmacniaczowi cyfrowemu o mocy 30 W możemy słuchać muzyki dowoli, a przy tym funkcja Multipoint daje nam możliwość sparowania z zestawem dwóch telefonów jednocześnie. Dostępne jest też wybieranie głosowe i ładowanie telefonu po podłączeniu do zestawu głośnomówiącego, co pozwala na nieograniczone rozmowy.

Zachęcamy do odwiedzenia stron naszego motoryzacyjnego sklepu internetowego, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej