Bo śpiewać każdy może – cyfrowe zmieniarki MP3!

0 962

Nie ma chyba kierowcy, który jeździłby bez włączonego radia, płyty, czy swoich ulubionych MP3. Lubimy słuchać dźwięków płynących z głośników samochodowych, niezależnie od tego, czy sa to wiadomości, poranna audycja radiowa, lista przebojów, czy też dyskusja na antenie. Lubimy też tworzyć swoje własne playlisty i słuchamy ich podczas jazdy, próbujemy nowych płyt i nowych wykonawców. Ale czym jest dźwięk?

Dźwięk to nic innego, jak częstotliwości, a częstotliwości to z kolei pojedyncze wibracje. Im wolniej coś wibruje, tym niższy dźwięk, jeśli wibruje szybko, dźwięk będzie wyższy. Muzyka zatem, jest niczym innym, jak wibracjami. Muzykę słyszymy, czujemy i wpływa ona na nasze emocje – Sully Erna, Avalon Intro

Jesteśmy towarzyscy i kochamy muzykę. Podśpiewujemy podczas jazdy i nucimy ulubione kawałki, szczególnie, że nikt nas nie słyszy i mamy możliwość bezstresowo ‘wystąpić na żywo’. I to kiedy? Rano, chwilę po 6-ej w drodze do pracy. Najlepszy czas antenowy  No właśnie i tu zaczynają się schody. Nie każde auto bowiem, wyposażono szczodrze w zestaw car audio. Producenci samochodów tną koszty, gdzie tylko mogą, a skoro wiedzą, że bez muzyki ciężko jest egzystować, wykorzystują to przeciwko nam kierowcom. Włączą nam odpowiednią opcję, podłączą stosowny moduł audio, odblokują funkcjonalność, ale oczywiście nie za darmo! Taki bonus do naszego auta może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Mamy na to radę: emulator zmieniarki, czyli cyfrowa zmieniarka MP3!

To małe pudełko mieszczące się w dłoni wystarczy podłączyć do naszego radia samochodowego, aby cieszyć się możliwością odtwarzania naszej kolekcji MP3. Nie potrzeba już wypalać dziesiątek płyt w formacie WAV, nie trzeba instalować obszernej zmieniarki płyt w bagażniku, nie trzeba też płacić za odblokowanie modułu audio. Cyfrowa zmieniarka MP3 zapewni nam setki utworów, które można zapisać na karcie SD, bądź na pendrive’ie. Z racji miniaturowych rozmiarów taka zmieniarka USB zmieści się w schowku lub podłokietniku. Instalacja jest trywialnie prosta, a podgląd naszych zbiorów dostępny będzie poprzez oryginalne radio. Sterowanie może odbywać się również za pomocą radioodtwarzacza lub przez wielofunkcyjną kierownicę.

cyfrowe zmieniarki MP3

Emulatory zmieniarki to specjalność sklepu motoryzacyjnego Hadron w Warszawie już od wielu lat. Oferujemy urządzenia do niemal każdego samochodu, a poniżej podajemy listę marek, zarówno aut europejskich, jak i azjatyckich, które najczęściej wyposażamy w emulatory zmieniarki:

Po szczegóły techniczne odsyłamy do naszego motoryzacyjnego sklepu internetowego, bądź zapraszamy bezpośrednio do naszej siedziby w Warszawie na Bielanach. Wspólnie dobierzemy odpowiedni model i podpowiemy, jak szybko podłączyć sprzęt, aby wszystko grało. Dosłownie i w przenośni.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej