Dron dla dzieci

1 2 113

dron-dla-dzieci-dron-do-300-zł

Jakiego drona kupić dziecku? Jaki dron jest najlepszy dla początkujących? Te pytania z pewnością rodzą się w głowach wielu rodziców. Postaramy się odpowiedzieć na kilka pytań o drony i doradzić Wam tak, aby używanie drona było bezpieczną i fajną zabawą.

Dron z marketu
Myśląc o swoim pierwszym dronie lub urządzeniu dla dziecka, często pojawia nam się w głowie, że w osiedlowym dyskoncie widzieliśmy taki sprzęt. I rzeczywiście ceny dronów spadły tak bardzo, że te urządzenia wylądowały w marketach. Pytanie, czy taki dron leżący między ziemniakami a parą spodni będzie odpowiedni. Czy nie zepsuje się po pierwszym locie lub czy wytrzyma zawadzenia o gałęzie drzew. Czerwona lampka powinna nam się zawsze zapalać także jeśli urządzenie elektroniczne jest podejrzenie tanie. Sensowne drony, na dzień dzisiejszy, można kupić za ok. 300 zł.

 

Dron dla dziecka
Jeśli rozważasz kupno drona dla dziecka, powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze chyba nie warto inwestować w drona z górnej półki. Takie urządzenia są dla tych, którzy opanowali już pewne umiejętności. Jeśli dopiero zaczynasz, warto kupić urządzenie, które będzie proste w obsłudze. Podczas lotu może się zdarzyć, że stracisz drona z oczu, warto więc aby był on wyposażony w „przycisk paniki”. Jego użycie powoduje, że dron stabilizuje lot i zawisa w powietrzu. Twojemu dziecku przydatna będzie też funkcja ułatwiająca sprowadzenie drona na ziemię, ponieważ lądowania dronem na początku mogą wydawać się trudne.


 

Dron na Komunię
Za czasów autora tekstu na Komunię dostawało się rower, zegarek czy kalkulator. Czasy się jednak zmieniają. Niemniej trzeba przypomnieć kilka rzeczy. Dron na Komunię ma być zabawką, ponieważ chodzi o zabawę. Jeśli dron ma aparat, można próbować zaszczepić w dziecku pasję fotograficzną czy filmową. Zanim więc kupisz drona dziecku, sam zapoznaj się z tym jak działa to urządzenie. Mężczyznom chyba nie trzeba tego przypominać, wszak tata zawsze musi wypróbować sterowane samochody, makiety kolejek czy inne zabawki ? Zrób więc kilka próbnych lotów, zobacz jak się prowadzi drona. Tej informacji nie znajdziesz przecież nawet w najlepszej instrukcji.

dron-do-300zł

Kiedy już kupisz drona, nie zostawiaj dziecka samego z maszyną. Dzieci mają różne pomysły, a opiekunowie muszą potem za te pomysły odpowiadać.

dron-na-prezent

Żeby zabawa dronem była bezpieczna, warto sobie też przyswoić pewną zasadę co do wysokości lotu. Pilnuj zatem, aby minimalna wysokość lotu drona była zawsze powyżej głowy najwyższej osoby w Waszym gronie. Ta prosta zasada może uchronić Ciebie lub Twoje dziecko przed wypadkiem. Dron jest przecież wyposażony w śmigła obracające się kilkaset razy na minutę. Do tego lecąc, nadajemy mu pęd. Jeśli do tego dołożymy dziecięcą fantazję i chęć zrobienia niewinnego psikusa, mamy receptę na wypadek.

dron-do-300zł

Dron jako prezent dla dziecka ma przede wszystkim sprawiać radość nam i naszym dzieciom. Może być początkiem pasji lotniczej lub filmowej. Z pewnością jest dobrym pomysłem na oderwanie dziecka od komputera i telewizora. Niemniej, trzeba go używać z głową, ponieważ to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo dzieci. Lataj z głową!

dron-do-300zł

 

Jeśli szukasz taniego drona dla dzieci lub po prostu drona dla początkujących, zapraszamy do zapoznania się z dronem Parrot SWING. To urządzenie powinno zainteresować każdego, kto rozpoczyna swoją lotniczą przygodę.

dron-na-prezent

 

 

 

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Michalskuteczny mówi

    Zamówiłem na Alliexpress jakiegoś taniego, niestety ciężko go opanować. Poza tym lekki, więc najmniejszy wiatr go znosi ;/

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej