Jak świat brzmiałby bez muzyki?

0 710

“Wyobraź sobie swoje życie bez muzyki, bez czegokolwiek, co posiada rytm, czy melodię. To byłoby tak, jakbyśmy byli robotami. Nie wiem, jak ten świat wyglądałby i brzmiałby bez muzyki.” – Sully Erna

Powyższe stwierdzenie, choć głębokie i zmuszające do refleksji, ma w sobie sporo optymizmu. Bo na szczęście nie jesteśmy stosem uformowanej blachy i możemy cieszyć się otaczającymi nas dźwiękami. Muzyka towarzyszy nam niemal przez cały czas: rano podśpiewujemy przy goleniu do piosenek z radia, jadąc do pracy na naszym systemie car audio odtwarzamy ulubione kawałki, w pracy słuchamy radia internetowego, w drodze powrotnej ponownie samochód i tym razem muzyka z radia, wieczorem odprężamy się przy nowej płycie ulubionego wykonawcy, którą to odtwarzamy na domowej wieży.

music BOX - car media player            usb, iPod, AUX - wszystko w jednym

Jako że sklep motoryzacyjny Hadron oferuje akcesoria samochodowe, i tym razem chcemy skupić się na części samochodowej i muzyce odtwarzanej w naszych autach. Mamy tu bowiem szereg możliwości. Zaczynając od “old school’owych” magnetofonów na kasety, przez zmieniarki CD, po radia i ulubioną rozgłośnię. Jest też emulator zmieniarki. To sprytne urządzenie mieszczące się w dłoni potrafi czynić cuda. Jest to bowiem nic innego jak cyfrowa zmieniarka MP3, odpowiednik tradycyjnej zmieniarki CD. Emulator zmieniarki ma jednak olbrzymią przewagę nad zmieniarką CD. Po pierwsze jest miniaturowy, więc można go zamontować w schowku lub podłokietniku. Po drugie emulator zmieniarki nie ma części ruchomych, nie ma więc mowy o przeskakiwaniu utworów na wybojach. Po trzecie, jak sama nazwa wskazuje: zmieniarka cyfrowa, jest to urządzenie cyfrowe, więc jakość utworów jest bardzo wysoka, a ponadto korzysta z formatu MP3. Jest to istotne o tyle, że płyta CD mieści zaLEDwie 15-20 utworów. W zmieniarce CD zmieścimy 6-12 płyt, co daje łącznie ok. 240 utworów. Zmieniarka cyfrowa z kolei, oferuje 6-10  katalogów po 99 utworów każdy, co daje nam od 600 do 1000 utworów. Co więcej płyta CD jest bardzo wrażliwym nośnikiem i jest nieporęczna. Zmieniarka MP3 wykorzystuje karty SD lub pendrive’y (stąd często nazywana jest też zmieniarką USB). Są tanie, wygodne, odporne na zadrapania, można dowolnie konfigurować playlisty, odtwarzać wielokrotnie te same utwory bez przestojów, a później skasować wszystko i nagrać nowy zestaw utworów.

Emulator zmieniarki - cyfrowa zmieniarka MP3

Sklep motoryzacyjny Hadron specjalizuje się w cyfrowych zmieniarkach i od wielu już lat oferuje sprawdzone i przetestowane produkty, w tym Xcarlink, czy musicBOX. Posiadamy urządzenia do niemal każdego modelu samochodu, od ‘japończyków’, w tym cyfrowa zmieniarka MP3 do Mazdy i bliźniacza zmieniarka MP3 do Hondy, przez auta włoskie, jak emulator zmieniarki do Alfy Romeo i Fiata, samochody francuskie, choćby zmieniarka USB do Peugeota i Citroena, a także niemieckie: zmieniarka cyfrowa do Audi, zmieniarka cyfrowa do BMW oraz do auta reprezentacyjnego, jak emulator zmieniarki do Volvo, czy samochodów bardziej popularnych, w tym emulator zmieniarki do Forda.

Pendrive czy SD - X CarLink

Zapraszamy na strony naszego motoryzacyjnego sklepu internetowego lub do odwiedzin naszej siedziby w Warszawie na Bielanach.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej