Nowości w sklepie Hadron od marki Steelmate

4 2 798

Jednymi z najczęściej poszukiwanych przez klientów produktów są systemy parkowania. Mimo spadających cen kamer cofania nadal ogromnym zainteresowaniem cieszą się czujniki cofania i parkowania. Dotychczas, posiadaliśmy w ofercie sklepu Hadron wiele popularnych radarów, od najprostszych zestawów z buzerem na tył pojazdu, po rozbudowane systemy parkowania na przód i tył z praktycznymi wyświetlaczami. Mimo obecności w naszej ofercie produktów tak znanych firm, jak AmerVox, MaxiTec, Phantom czy Omega/Logic PM przez lata w sklepie Hadron brakowało topowych czujników cofania i parkowania od marki Steelmate. Zapytacie dlaczego? Głównym powodem mnogość obecnie posiadanych systemów oraz brak zauważenia tego efektu „wow” czujników Steelmate. W końcu w czymś muszą być lepsze, jeżeli klasyfikowanego są rozwiązania topowe 🙂
Po pierwsze, zestawy Steelmate są najczęściej wybieranymi czujnikami cofania/parkowania przez dealerów samochodowych jako wyposażenie dodatkowe, domontowywane już w ASO. To na pewno argument za tym, że są to czujniki o bardzo dobrej opinii, wykonane z dbałością o szczegóły. Kolejnym argumentem przemawiającym za produktami Steelmate jest „wbudowana inteligencja”. Brzmi to śmiesznie, jednak w odróżnieniu od wielu sensorów, te nauczą się kształtów pojazdu, wykryją hak holowniczy i koło zapasowe. Dzięki czemu działania radarów parkowania będzie poprawne, w porównaniu do najtańszych czujników, które czasem wykrywają koło zapasowe w aucie terenowym jako przeszkodę. Na dodatek, zestawy przygotowane przez Steelmate są naprawdę estetycznie wykonane, nawet opakowania wyglądają bardzo estetycznie, co zobaczycie na zdjęciach. Ostatnim argumentem przemawiającym za Steelmatami jest czytelność ekranu LCD w jednym zestawie i wielofunkcyjność wyświetlacza w modelu 400M8.
Czujniki cofania i parkowania marki Steelmate kupicie zarówno w naszym sklepie stacjonarnym jak na www.sklephadron.pl 🙂

Pytajcie, odpowiemy na każde wasze pytania!

Steelmate PTS400 M8 Steelmate PTS400-V4 Steelmate PTS400EX

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Marek mówi

  Witam serdecznie .
  Kupiłem chyba lipny czujnik parkowania . Założyłem na tylnym zderzaku na wysokości 40 cm od ziemi. Czujniki są pochylone lekko w kierunku podłoża. Nie chcę zakładać pierścieni bo tragicznie to wygląda. Proszę o pomoc , kupię czujnik wskazany przez Was jeżeli będzie działał tak jak powinien.


  pozdrawiam Marek Padzik

  1. Paweł Ślubowski mówi

   40cm to dość nisko – dodatkowo skierowane w dół… Chyba dobre czujniki Pan kupił skoro w takich warunkach widzą ziemię. Nie mam czujnika cofania, który skierowany w dół, nie widział by ziemi…. no chyba że uszkodzony właśnie. Dobre czujniki są marki Logic, dziś właściwie Omega. Można zmniejszyć, wertykalny (pionowy) kąt widzenia. Ale obawiam się że to nie wystarczy.
   http://sklephadron.pl/czujniki-cofania/885-czujnik-cofania-logicomega-pm-85-b-buzer.html

 2. Robert mówi

  Kupiłem takie czujniki i zamontowałem do VW Golfa V. Działają poprawnie, bez zarzutu. Nie wiem jak można źle zamontować, by to nie działało 😉 Polecam szczerze i pozdrawiam 😉

 3. Jacek mówi

  System STEELMATE EBAT D4 – zainstalowany w nowym OPEL CROSSLAND.
  BŁYSKAWICZNA! reakcja i nadesłanie brakującej instrukcji obsługi.
  Bardzo dziękuję!

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej