Prostownik 12V DEFA SmartCharge jako ładowarka baterii

1 620

DEFA od dawna, bo już od 1946 roku, słynie z wysokiej klasy urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego, żeglugowego, czy budownictwa, które to urządzenia cechuje solidność, jakość, trwałość i prostota użytkowania przy olbrzymiej funkcjonalności. Sklep motoryzacyjny Hadron wzbogacił swoją ofertę również o produkty tej marki, a konkretnie o prostownik 12V DEFA SmartCharge oraz szereg akcesoriów uzupełniających. Dlaczego DEFA to już wiemy, a dlaczego akurat ten model prostownika?

DEFA - Prostownik 12V

Prostownik 12V DEFA SmartCharge to nowoczesna i elegancka konstrukcja, pomyślana tak, że możemy swobodnie zwinąć i schować przewód w obudowie ładowarki, zaś pozostałe elementy wpiąć w odpowiednie miejsca. Funkcjonalność urządzenia nie pozostawia nic do życzenia: nadaje się do ładowania akumulatorów 12V kwasowo-ołowiowych, żelowych, AGM, mokrych, otwartych, zamkniętych. Posłuży jako prostownik do samochodów, motocykli, skuterów, quadów, skuterów śnieżnych, traktorków ogrodowych, kosiarek, odśnieżarek, na łodziach, do przyczep kempingowych, do lodówek turystycznych i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie zasilania 12V. Klasa szczelności IP65 pozwala używać prostownika także w wilgotnych pomieszczeniach. A co z prostotą użytkowania?

DEFA SmartCharge - prostota i elegancja

Tu też wzorowo: podłączamy ładowarkę do zacisków akumulatora, umieszczamy wtyczkę w gniazdku, naciskamy przycisk ON i voila. Całą resztę zrobi za nas urządzenie. Automatycznie rozpozna typ akumulatora, poziom rozładowania, pojemność, temperaturę otoczenia i bez naszej ingerencji dobierze optymalne parametry ładowania. Po skończonym ładowaniu DEFA przechodzi w stan uśpienia. Przy tym prostownik jest zabezpieczony przeciwzwarciowo, przeciwprzeciążeniowo i przeciwiskrowo.

W celu jeszcze prostszej obsługi producent dostarcza zestaw akcesoriów dedykowanych prostownikowi, a są to:

DEFA akcesoria

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. Mirek mówi

    Czasami taki prostownik może się również okazać potrzebny gdy będziemy chcieli na przykład podpiąć zestaw diagnostyczny gdzieś poza serwisem.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej