Nasiśnij Enter aby Wyszukać
 !! UWAGA w dniach 16 - 29 lipca 2018 nasz serwisant jest na urlopie i serwis elektroniki będzie nieczynny !!

ZAPOWIEDŹ: Parrot Asteroid Tablet

Pamiętacie nasz wpis o warsztatach AmerVox, na których rozbieraliśmy na czynniki pierwsze produkty Parrota? Wspominaliśmy o rewelacyjnej stacji multimedialnej Parrot Asteroid Smart montowanej w desce rozdzielczej oraz o Parrot Asteroid Tablet. O ile Smart jest z nami już od 1,5 roku, o tyle wersja tabletowa to nowość. A zatem dziś szybka zapowiedź: Parrot Asteroid Tablet już niebawem dostępny będzie na naszych półkach sklepowych 🙂 Kilka ciekawych opcji na zachętę:

Parrot Asteroid Tablet

Parrot Asteroid Tablet w samochodzie

A ponadto zaawansowane funkcje telefonii:

oraz rozbudowane opcje muzyczne:

Na deser: bogata kompletacja zestawu z wszystkimi potrzebnymi przewodami oraz prostota montażu. Wystarczy wybrać miejsce dla posadowienia ekranu. Poprowadzenie przewodów, w zależności od samochodu, zajmie doświadczonemu montażyście kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Reszta to prawdziwa magia!

3 Komentarze

Wyślij Komentarz
  • Sam posiadam sprzęt Parrot i jestem skłonny kupić coś nowszego. Jeśli cena będzie zadowalająca to może zdecyduje się na tablet.

    • No i teraz zależy co dla kogo jest “cena zadowalająca” :). PARROT tablet to koszt 1499zł brutto, więc jak porównamy cenę do zwykłego tabletu, to może wydawać się dużo. Ale, PARROT Tablet to nie tylko tablet, to również moduł wzmacniacza z kilkoma portami USB, to chyba najlepszy system głośnomówiący na świecie, to wreszcie dedykowane urządzenie do samochodu z aktywnym uchwytem, głosowym wybieraniem stacji radiowych itp. Więcej opiszę już w krótce. Będzie też film prezentujący działanie, …. robi wrażenie. Zwykłe tablety za 400zł to można dać dziecku do zabawy 🙂

  • Sławek mówi:

    U nas też Parrot króluje: oboje z żoną od dwóch lat mamy zestawy głośnomówiące Mini Kit Neo (jak do tej pory chyba nic lepszego nie wymyślono), a teraz szykujemy się na stację 2-DIN. Przeglądając ofertę Pioneera, Kenwooda, Clariona i innych “tuzów” za coś sensownego trzeba zapłacić uwaga: powyżej 5000 zł. Zgroza! Porównując to, co ma Parrot i jego cenę to bije wszystkich na głowę. I cóż, zbliżają się Święta więc jakiś prezent trzeba będzie sobie zrobić 🙂 A dzieciaki już przez ramię zaglądają, żeby “przy okazji” drona im kupić 😉

t Twitter f Facebook g Google+