Dron na prezent i dla biznesu

0 970

Dron-wyścigowy-Parrot-Mambo-gogle-VR-wielkość

Drony już dawno przestały się kojarzyć z urządzeniami wojskowymi, które szpiegowały lub likwidowały cele bez zagrożenia dla życia pilota. Jak wiele innych urządzeń i technologii przeszły one do cywila i są dziś wykorzystywane do zabawy i w biznesie.

Dron jako prezent

W okresie przed pierwszą Komunią sklepy z elektroniką są zasypywane pytaniami o drony. Za czasów autora tekstu dostawało się na Komunię kalkulator, zegarek i rower, ale każdy czas ma swoich bohaterów. Drony niewątpliwie zapewniają zabawę. Szczególnie mężom i ojcom, którzy przecież muszą wypróbować drona zanim dadzą go dziecku (to się akurat nie zmieniło od czasów, gdy sami byliśmy dziećmi).

Dron jako spełnienie marzeń

Człowiek od zawsze chciał latać. Od mitologicznego Ikara, przez rysunki Leonarda da Vinci po nasze puszczanie latawców z czasów dzieciństwa i teraz, gdy bilet lotniczy jest właściwie w zasięgu ręki każdego człowieka. Dron to także spełnienie marzeń dla każdego filmowca – amatora (dla profesjonalnych filmowców drony też mają coś do zaoferowania). Nagrany materiał z kamery, z wysokości zawsze robi wrażenie na znajomych.

Dron wielozadaniowy

Są już drony służące do zabawy. Są drony używane przez Amazon w celach transportowych. Google i Facebook zapowiadał, że stworzy drony wielkości samolotu, aby zapewnić lepszy dostęp do internetu. Są też drony używane w rolnictwie i takie używane do łowienia ryb. W naszej ofercie jest też dron wyścigowy Parrot Mambo. Jak sama nazwa wskazuje dron wyścigowy służy do wyścigów. Do tego gogle VR, które wykorzystują Twojego smartfona i masz gwarancję zabawy niezależnie w jakim jesteś wieku. Walory drona Parrot Mambo docenił nawet Kuba Klawiter, polecając go jako pomysł na prezent pod choinkę.

Kuba Klawiter pomysły na prezent

Dron dla biznesu

Nie tylko w wojsku, nie tylko prezent pod choinkę. Dron bywa także doskonałym rozwiązaniem dla biznesu. Na rynku trzeba się czymś wyróżniać, inaczej Twoja oferta zniknie wśród tysiąca innych. Z pomocą przyszły tu drony. Wykorzystują je ludzie filmujący wesela i inne uroczystości. Wlatywanie do kościoła dronem, to chyba średni pomysł, ale droga państwa młodych do i z kościoła, czemu nie. Sesja zdjęciowa po ślubie z udziałem filmującego wszystko drona? Brzmi fajnie. Są jeszcze agencje nieruchomości i deweloperzy. Można zrobić zdjęcie domu lub bloku mieszkalnego i pokazywać na swojej stronie potencjalnym klientom. Można też uruchomić drona i wyróżnić się wśród konkurencji. Chcecie sprzedać atrakcyjny dom? Użyjcie drona. A co z mniej atrakcyjnymi blokami z wielkiej płyty? Zawsze można zdobyć przewagę nad konkurencją robiąc filmy lub zdjęcia za pomocą kamery 360 stopni.

dron-wyscigowy-parrot-mambo-fpv

 

Jakiego drona kupić?

Z pewnością takiego, który nie zakończy swojego życia po drugim locie. Dron z Biedronki? Możecie spróbować. Na własną odpowiedzialność. My radzimy skorzystać ze sprawdzonych sklepów i z doświadczenia ludzi, którzy odpowiedzą na pytania i wątpliwości. W skrócie, lepiej zaufać konkretnemu sprzedawcy, w konkretnym sklepie, niż oszczędzić kilka złotych i sprowadzić „drona” z przepaści internetu od sprzedawcy, którego potem nie znajdziesz.

Dron w HaDron? Czemu nie. Przetestujemy, doradzimy, odpowiemy na pytania. Zapraszamy do sklepu w Warszawie na Krasińskiego 59, na stronę SklepHadron.pl lub profil na fb

Dron-Parrot-Mambo-dron-na-prezent

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej