Multimedialny potwór VOLVO S80

9 8 239

Wiele miejsca poświęciliśmy różnym akcesoriom samochodowym. Zwykle przedstawiamy je pojedynczo, ale dziś mamy nie lada gratkę. Oto bowiem szczęśliwy posiadacz Volvo dojrzał do tego, aby pozbyć się, nie ukrywajmy – lichej nawigacji montowanej fabrycznie. Oprócz tego, że nawigacja Volvo jest kiepska, to jeszcze jej aktualizacje są drogie.

Nawigacja NavRoad VIVO SVivo S firmy NavRoad

Ale na wymianie nawigacji się nie skończyło. O nie, to byłoby zbyt proste. Klient poprosił również o podłączenie do wyświetlacza dodatkowo kamery cofania i tunera DVB-T. Wszystko w jednym! Laik stwierdziłby, że taka kombinacja alpejska będzie kosztować fortunę i nie wiadomo, czy zadziała. Ale nic bardziej mylnego. Zamiast nawigacji fabrycznej, zamontowano nawigację NavRoad VIVO S. Posiada ona wejście video np.: dla kamery. W jej przypadku wybór padł na miniaturową uniwersalną kamerę cofania CA302 NTSC.miniaturowa uniwersalna kamera cofania CA302 NTSCKamera cofania CA302 NTSC - wymiaryminiaturowa uniwersalna kamera cofania CA302 NTSC

Niestety nawigacja VIVO S nie posiada tunera DVB-T. Jednak tu okazałby się zbyteczny, bowiem klient zdecydował się na bezkompromisowe rozwiązanie: samochodowy tuner DVB-T DTR-1303.

widok z kamery cofania w nawigacji ViVo STelewizja w nawigacji? Oczywiście, że można!NavRoad VIVO S + tuner DVB-T DTR-1303

I tym sposobem Volvo zyskało nową duszę: bardzo dobra nawigacja NavRoad VIVO S, oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa, solidna kamera cofania i telewizor samochodowy, dzięki tunerowi DVB-T. Prawdziwie multimedialny potwór. Efekt powalający, ale najważniejsze, że klient wyjechał z warsztatu zadowolony. Czego chcieć więcej?

Proponowany zestaw: NavRoad VIVO S + uniwersalna kamera cofania CA302 NTSC + samochodowy tuner DVB-T DTR-1303

Po opisywane powyżej, jak i inne akcesoria samochodowe zapraszamy do sklepu motoryzacyjnego Hadron w Warszawie na Bielanach, bądź na strony naszego eSklepu.

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Bartłomiej mówi

  Można wiedzieć kto podją się tego zadania ?
  Pozdrawiam!

  1. Paweł Ślubowski mówi

   To dzieło firmy BEMOCAR z Warszawy. Namiary na firmę można znaleźć na naszej stronie, w zakładce instalatorzy https://hadron.pl/mapa-instalatorow-wspolpracujacych-z-hadronem/

 2. Pawel mówi

  Ile taka impreza by kosxtowalo mam s80 2007 potrzebuje nawigacij I kamery Oceania.Pozdrawiam

  1. Paweł Ślubowski mówi

   Z naszej firmy HADRON to była tylko nawigacja NavRoad. Pomysł i wykonanie to firma Bemocar Daniel Kłos. Ta realizacja była bardzo dawno temu więc sugeruje kontaktować się z BemoCar w celu uzgodnienia szczegółów. Paweł Ślubowski

 3. Robert mówi

  Witam Wiecie moze gdzie mozna cos takiego zamontowac tylko do Volvo xc 90 z roku 2003.Najlepiej gdzies okolice Malopolski.Dzieki Pozdrawiam bede wdzieczny z info.

  1. Paweł Ślubowski mówi

   Niestety nie znam nikogo kogo mogę zarekomendować do tej pracy.

  2. Radek mówi

   Robert czy znalazłeś kogoś w Małopolsce?

 4. Maciej mówi

  Czy dźwięk z tunera tv był w głośnikach samochodu ?

  1. Paweł Ślubowski mówi

   NavRoad ma transmiter FM – czyli po radiu… ponieważ nie ma wejścia zewnętrznego dla systemu audio typu AUX (wyjście słuchawkowe)

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej