Multimedialny potwór VOLVO S80

Wiele miejsca poświęciliśmy różnym akcesoriom samochodowym. Zwykle przedstawiamy je pojedynczo, ale dziś mamy nie lada gratkę. Oto bowiem szczęśliwy posiadacz Volvo dojrzał do tego, aby pozbyć się, nie ukrywajmy – lichej nawigacji montowanej fabrycznie. Oprócz tego, że nawigacja Volvo jest kiepska, to jeszcze jej aktualizacje są drogie.

Nawigacja NavRoad VIVO SVivo S firmy NavRoad

Ale na wymianie nawigacji się nie skończyło. O nie, to byłoby zbyt proste. Klient poprosił również o podłączenie do wyświetlacza dodatkowo kamery cofania i tunera DVB-T. Wszystko w jednym! Laik stwierdziłby, że taka kombinacja alpejska będzie kosztować fortunę i nie wiadomo, czy zadziała. Ale nic bardziej mylnego. Zamiast nawigacji fabrycznej, zamontowano nawigację NavRoad VIVO S. Posiada ona wejście video np.: dla kamery. W jej przypadku wybór padł na miniaturową uniwersalną kamerę cofania CA302 NTSC.miniaturowa uniwersalna kamera cofania CA302 NTSCKamera cofania CA302 NTSC - wymiaryminiaturowa uniwersalna kamera cofania CA302 NTSC

Niestety nawigacja VIVO S nie posiada tunera DVB-T. Jednak tu okazałby się zbyteczny, bowiem klient zdecydował się na bezkompromisowe rozwiązanie: samochodowy tuner DVB-T DTR-1303.

widok z kamery cofania w nawigacji ViVo STelewizja w nawigacji? Oczywiście, że można!NavRoad VIVO S + tuner DVB-T DTR-1303

I tym sposobem Volvo zyskało nową duszę: bardzo dobra nawigacja NavRoad VIVO S, oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa, solidna kamera cofania i telewizor samochodowy, dzięki tunerowi DVB-T. Prawdziwie multimedialny potwór. Efekt powalający, ale najważniejsze, że klient wyjechał z warsztatu zadowolony. Czego chcieć więcej?

Proponowany zestaw: NavRoad VIVO S + uniwersalna kamera cofania CA302 NTSC + samochodowy tuner DVB-T DTR-1303

Po opisywane powyżej, jak i inne akcesoria samochodowe zapraszamy do sklepu motoryzacyjnego Hadron w Warszawie na Bielanach, bądź na strony naszego eSklepu.

Kamery cofania do Citroena i Peugeota – Warszawa, sklep Hadron
PREVIOUS POST
CB RADIA – WIELKANOCNA PROMOCJA!
NEXT POST
 1. Bartłomiej says:

  Można wiedzieć kto podją się tego zadania ?
  Pozdrawiam!

  1. Paweł Ślubowski says:

   To dzieło firmy BEMOCAR z Warszawy. Namiary na firmę można znaleźć na naszej stronie, w zakładce instalatorzy https://hadron.pl/mapa-instalatorow-wspolpracujacych-z-hadronem/

 2. Pawel says:

  Ile taka impreza by kosxtowalo mam s80 2007 potrzebuje nawigacij I kamery Oceania.Pozdrawiam

  1. Paweł Ślubowski says:

   Z naszej firmy HADRON to była tylko nawigacja NavRoad. Pomysł i wykonanie to firma Bemocar Daniel Kłos. Ta realizacja była bardzo dawno temu więc sugeruje kontaktować się z BemoCar w celu uzgodnienia szczegółów. Paweł Ślubowski

 3. Robert says:

  Witam Wiecie moze gdzie mozna cos takiego zamontowac tylko do Volvo xc 90 z roku 2003.Najlepiej gdzies okolice Malopolski.Dzieki Pozdrawiam bede wdzieczny z info.

  1. Paweł Ślubowski says:

   Niestety nie znam nikogo kogo mogę zarekomendować do tej pracy.

 4. Maciej says:

  Czy dźwięk z tunera tv był w głośnikach samochodu ?

  1. Paweł Ślubowski says:

   NavRoad ma transmiter FM – czyli po radiu… ponieważ nie ma wejścia zewnętrznego dla systemu audio typu AUX (wyjście słuchawkowe)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *