Android Auto w Audi

0 7 259

Postaramy się przedstawić Wam jak zainstalować Android Auto/CarPlay w Audi oraz najważniejsze: co daje nam Android Auto w samochodzie.

Poniżej Android Auto w Audi A4 B8

Do niedawna nie mogłeś sobie po prostu pobrać Android Auto na telefon. Jeśli jednak masz Androida 10 w telefonie, to Android Auto masz już wbudowany w system (nie będzie ikonki aplikacji na pulpicie, ale Android Auto jest na pokładzie Androida 10). Z androidem 11 w telefonie Android Auto działa bezprzewodowo.

Najpierw samo podłączenie. Do instalacji w samochodzie Android Auto (CarPlay) potrzebny był odpowiedzi moduł. Mieliśmy okazję testować dwa moduły, z dwóch różnych źródeł. Oba podłącza się na zasadzie Plug&Play, oba miały możliwość dołożenia CarPlay, ale… ale obejrzyjcie pierwszą cześć naszych przygód z Android Auto w Audi.

 

Zobacz moduły Android Auto / CarPlay do Audi 

Android Auto / CarPlay to moduły stworzone pod kierowców, więc znajdziesz tu przede wszystkim nawigacje (mapy Google, Waze, Yanosik – to na dziś tylko w CarPlay). Są aplikacje muzyczne np. Spotify, radio internetowe czy opcja słuchania audiobooków. Do tego jest oczywiście zestaw głośnomówiący.

Zobacz jak działa Android Auto / CarPlay w Audi


Moduł Android Auto / CarPlay trzeba dobrać do odpowiedniego rodzaju MMI. Jak rozpoznać MMI oraz jak zamontować Android Auto w Audi A4 B8, zobacz poniżej (czasem taki montaż musi się wiązać z wymianą MMI w Audi).


W razie pytań:
dzwoń: 22 663 47 58
napisz: info@sklephadron.pl
odwiedź nas: Krasińskiego 59

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej